Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zwiększyć FPS w Minecraft


BetonOficjalny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@marcell2k

Próbowałeś z 9 i 10 poradnika można dużo wyciągnąć.

Optifine w niektórych przypadkach nawet obniża fpsy.

Kiedyś na moim starym PC obniżał o około 15.

 

Teraz go używam i dodaje te "kilkfa fps'ów".

 

Co do ustawień graficznych to mało dają ;)

­

1RkW7od.png

Opublikowano

Postestuj sobie w ustawieniach, zmniejsz wielkosc renderowania i maxymalne fps'y pobierz optifine i rei minimap, wylacz deszcz i chmury. uzywaj mniej wymagającego texturepacka.

Opublikowano

Postestuj sobie w ustawieniach, zmniejsz wielkosc renderowania i maxymalne fps'y pobierz optifine i rei minimap, wylacz deszcz i chmury. uzywaj mniej wymagającego texturepacka.

Mogłeś popatrzeć na to co piszę w temacie.

Bo tera wygląda to tak jak ty piszesz mi co mam zrobić.

Żeby mi MC nie lagował. :-D

A to poradnik który ja robię żeby MC nie ciął.

I to co napisałeś jest w poradniku. :-)

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Opublikowano

Dopisz punkt z fastcraftem a i punkt nr.9 w moim przypadku zmniejsza mi FPS i pogarsza grafikę ;/ nie wiem dlaczego ale mi optifine szkodzi tylko zamiast pomóc.

Opublikowano

Poradnik dobry sam o tym wiem ale lap (y)

Dzięki :)

 

Dopisz punkt z fastcraftem a i punkt nr.9 w moim przypadku zmniejsza mi FPS i pogarsza grafikę ;/ nie wiem dlaczego ale mi optifine szkodzi tylko zamiast pomóc.

Mi FastCraft pogarsza grafika :) sory nie grafikę tylko fps myślałem o grafice wtedy.

No chyba że nie ustawiłem najniższej grafiki spróbuje jeszcze raz.

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...