Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam osób do założenia grypy animatorów :)


MultiJoa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od niedawna po mojej glowie chodzi myśl o założeniu małej grupy animatorów .

Chodzi mi o to że ta grupa by się składała z kilku osób i założyli byśmy kanał na YouTube .

Robili byśmy animacje lub łatwiej mówiąc "bajki" z minecraft i coś typu "Minecraft Rozbitek" i to była by historia o Rozbitku który próbuje przeżyć na wyspię . Wszystko oczywiście w formie Animacji !

 

Myślę że skład takiej grupy powinien się składać z :

  • od 2 do 3 animatorów .
  • 5 osób podkładających głos (Znam się troche na modulacji ścieżek dzwiękowych więc tyle powino nam starczyć) .
  • jakiś grafik .
  • Budowlancy którzy łądnie budją w minecraft (Aby przenieść z save mape na program)

Wymagania na animatoria :

  • Wiek 13/14+ (Może być mniej jeśli ktoś się zna na swoim fachu).
  • Kultura osobista .
  • Osoba musi powtarzam musi być spokojna.

Wymagania na osobę podkładającą głos :

  • Wiek 13/14+
  • Zakończona mutacja
  • Dobry mikrofon (Nie żaden z biedroknki za 20 zł)
  • Kultura osobista .
  • Osoba musi powtarzam musi być spokojna.

Wymagania na Grafika :

  • Wiek 13/14 + (Może być mniej jeśli ktoś się zna na swoim fachu).
  • Kultura osobista
  • Osoba musi powtarzam musi być spokojna.
  • Jakieś prace na swoim koncie

Wymagania na Budowlanca :

  • Wiek nie ma znaczenia waże abyś ładnie budował
  • Kultura osobista
  • Osoba musi być spokojna .
  • Jakieś budowle na swoim koncie

Wygląd zgłoszenia :

  • Wiek
  • Rola jaką chcesz pełnić :
  1. w przypadku animatora musisz podać jakiego programu używasz p4-wink.png
  • Jakieś kilka zdań o sobie .
  • Czy na pewno chcesz być w tej grupie .
  • Jakieś dane kontaktowe .
  • Ile lat siedzisz w swoim fachu .

Zgłoszenia podawać po niżej w tym temacie p4-smile.png

 

Grupa miała by być typowo amatorska abyśmy razem się od siebie uczyli i poznawali nowe rzeczy p4-smile.png .

Ja robię animacje w Cinema 4d więc dobrze by było gdyby reszta animatorów pracowała na tym samym programie . Oczywiśćie nie musimy ważne aby jakoś ta grupa wyglądała. 

Ktoś zainteresowany ? Skład będzie poniżej .

A i przepraszam jeśli daje to ogłoszenie w złym dziale p4-wink.png

 

Lista składu :

Opublikowano

Wygląd zgłoszenia ;

  • Wiek 15
  • Rola jaką chcesz pełnić : animator
  1. w przypadku animatora musisz podać jakiego programu używasz p4-wink.png: Action!, Vegas pro 12 , cinema 4d :)
  • Jakieś kilka zdań o sobie . Mam na imię Patryk ,mieszkam w małej wsi ; gram w piłkę nożną oraz jestem fanem motoryzacji posiadam swą Yamahe YZF 125 <3. Uwielbiam sport, w minecraft gram od jakiś 2 lat :), jestem spokojny.
  • Czy na pewno chcesz być w tej grupie . Tak , chciałbym bardzo bo też mi się bardzo podobają :)
  • Jakieś dane kontaktowe . skype: krzychu6630 , pw na mpcforum :)
  • Ile lat siedzisz w swoim fachu . 4 miechy ;)
Opublikowano

 

Wygląd zgłoszenia ;

  • Wiek 15
  • Rola jaką chcesz pełnić : animator
  1. w przypadku animatora musisz podać jakiego programu używasz p4-wink.png: Action!, Vegas pro 12 , cinema 4d :)
  • Jakieś kilka zdań o sobie . Mam na imię Patryk ,mieszkam w małej wsi ; gram w piłkę nożną oraz jestem fanem motoryzacji posiadam swą Yamahe YZF 125 <3. Uwielbiam sport, w minecraft gram od jakiś 2 lat :), jestem spokojny.
  • Czy na pewno chcesz być w tej grupie . Tak , chciałbym bardzo bo też mi się bardzo podobają :)
  • Jakieś dane kontaktowe . skype: krzychu6630 , pw na mpcforum :)
  • Ile lat siedzisz w swoim fachu . 4 miechy ;)

 

@JBTrak Zaproszę cię na skype i się zgadamy :)

 

 

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Temat zostaje przeniesiony do kosza po miesiącu nieaktywności.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...