Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] SF Creator - stwórz swoje własne pliki serwerowe


artur164

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo dobry program, tylko mało pluginów dostępnych do zainstalowania :) Może dodaj możliwość dodawania swoich pluginów?

KHA`ZIX!

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Flors - wystarczy sie ze mna skontaktowac i dodam plugin w przeciagu jednego dnia
Dodatkowo mozna zaimportowac swoj plugin :)
(sorry za rak polskich znakow ale na kompach z angielskim windowsem nie ma polskich znakow [nie chce mi sie zmieniak ukladu xD] :P )

~ Skonfiguruję serwer, napiszę program - więcej informacji tutaj ~

Opublikowano

Ref ref ref ref ref ref ref ref ref ref ref
Od poniedziałku zaczynam pracę nad czymś fajnym i nowym :>

~ Skonfiguruję serwer, napiszę program - więcej informacji tutaj ~

Opublikowano

Popraw trochę ten program.

Np:

Pisze "Wybierz wersję:" a tylko można wybrać 1.8
Mogło by być 1.7 i 1.8 bo ta opcje wybierz wersje bezsensu jest ...

I można dać żeby można by wystartować serwer (czyli rozszerzenie .bat) I że w tym wybierasz ile ma być Ramu przy starcie i jak dalej stoi serwer, jaka jest java, oraz czy 32 / 64 bat

531001454960877632167.png

Opublikowano

 

I można dać żeby można by wystartować serwer (czyli rozszerzenie .bat) I że w tym wybierasz ile ma być Ramu przy starcie i jak dalej stoi serwer, jaka jest java, oraz czy 32 / 64 bat

Ooooooo to to chyba wykorzystam, ale nie w tym programie :P

Gut ajdija, +

 

Co do tej "bezsensownej" opcji: jest ona na przyszłość 

~ Skonfiguruję serwer, napiszę program - więcej informacji tutaj ~

Opublikowano

Prace nad projektem wstrzymane do odwołania.

~ Skonfiguruję serwer, napiszę program - więcej informacji tutaj ~

Opublikowano

Nie no widzę że się postarałeś z tymi nowszymi wersjami bo wcześniej to jak kupa wyglądało a teraz przynajmniej jakaś grafika jest dam ci like za prace.

junior.jpg

Opublikowano

­Bardzo ciekawy program tym bardziej po wszystkich aktualizacjach!

508w00.jpg  LICZĘ NA +


Piszesz coś do mnie dodaj @I'm_rudy


Opublikowano

­Bardzo ciekawy program tym bardziej po wszystkich aktualizacjach!

 

 

Nie no widzę że się postarałeś z tymi nowszymi wersjami bo wcześniej to jak kupa wyglądało a teraz przynajmniej jakaś grafika jest dam ci like za prace.

Bóg zapłać, teraz zintegruje program jako moduł w moim nowym dziele, więcej info na priv :P

~ Skonfiguruję serwer, napiszę program - więcej informacji tutaj ~

  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...