Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ts-LoL.PL - Udostępnimy strefę pod Twój serwer Metin2!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ts-lol-logo.png
Pierwsze pytanie na pewno będzie dlaczego my? A to już odpowiadamy jesteśmy jednym z największych i najszybciej rozwijających się serwerów w Polsce, działamy na rynku od ponad 2,5 roku i tworzą ten serwer najbardziej doświadczone osoby z grona TeamSpeak, stawiamy przede wszystkim na Stabilność oraz bezpieczeństwo.

 

 

694021419358593345751.png

 

Ts-LoL.PL jest serwerem działającym od 2013.03.07 16:11:03. Posiadamy 1024 sloty, aktualnie jesteśmy jednym z największych serwerów świata jesteśmy w pierwszej dziesiątce serwerów. Jesteśmy profesionalnym serwerem dla profesionalnych graczy którzy wymagają kontaktu 24/7 365 dni w roku! Nasze usługi są całkowicie objętę ochroną, i są bezpłatne nie licząc usług PREMIUM.

 

714531419358593345751.png

Strona Główna:

http://ts-lol.pl
 
Adres IP:
Ts-LoL.PL
Ilość slotów:
1024

Licencja:

Annual Activation License (AAL)

Jeżeli masz jakieś wątpliwości co do naszej legalności śmiało zgłoś tutaj:
 

https://support.teamspeakusa.com/

729601419358594345751.png

My jako nieliczne serwery oferujemy Stabilność od ponad 2 lat!
Płatną licencja AAL 1024 Slotów
Niskie Pingi
Szybki Support
Kanały Muzyczne 24/7
Darmowe Kanały prywatne
Profesjonalną Administracje
Uptime na poziomie 99%
Ochrona DoS/DDoS
Mnówstwo Rang
Pełno Eventów z realnym nagrodami!
Niezawodne łącze

 

tsl.jpg

Dla serwerów metin2 oferujemy:
Ochrona DoS/DDoS
Niskie Pingi
Szybki Support
Niezawodne łącze
Własne rangi (GM/GA/HA/GRACZ SERWERA ITP)
■ 
Własną strefę
 
 
 
 
201781419358594345751.png
 
 
Zaufały nam następujące serwery metin2:
 
mories-logo.png
laneris-s2-logo.png
crados.png
terios.png
tandoria.png
logo-laneris.png
logo.png
logo.png


Współpracujemy także z:
Firmą Hosteam.pl
Firmą Net-Speak.pl
Hajsownicy Gimpera
Gimper - YouTuber
Fakiś - YouTuberka
ZabQ - YouTuber
MałyszSquad - YouTuber
DiabloxMovies - YouTuber
KireK - YouTuber
Sh4ke - YouTuber
Waffel - YouTuber
BombWork Studio - programista aplikacji webowych 
Arisa - Graficzka
L&A - Grafik
 
 
 
A więc jeżeli chcesz podjąć z nami współpracuje musisz spełniać następujące wymagania:
 
 
Musisz posiadać poważny projekt, który cieszy się zainteresowaniem graczy.
Musisz angażować się w rozwój swojego serwera poprzez support TS3.
Twój serwer nie może być na "tydzień", oczekujemy poważnych ofert.
Ukończony 16 rok życia.
■ Serwer musi stać na "autorskich" plikach a przynajmniej nowościach nie chcemy żadnych gotowców!
Uczciwość, cierpliwość, zaradność, opanowanie, praca w grupie.
Kultura słowa.
 

Podsumowując przyjmiemy tylko poważne oferty jeżeli chcesz zrobić serwer na tydzień i promować się Ts-LoL'em to niestety nie u nas...
338071419358594345751.png
Administracja składa się z osób które posiadają wielkie doświadczenie oraz są zaufane:
 
 
[OWNER]S u R e K
[OWNER]cReative*
 
[ROOT]Aragorn20/Kamil
[ROOT]iZumi
[ROOT]Inkognito
[ROOT]ZabQ
[ROOT]Gumiś
 
[sSA]Kamasz
[sSA]Quahodron
[sSA]K a K t U z
 
[sA]Jaskier
[sA]Beny
[sA]MaRiAaN
[sA]Cpt.America
[sA]Malysz
[sA]BHGenerator
[sA]Emcet
 
[MOD]Anonim
 
Legenda RANG:
OWNER - Główny zarządca serwera/właściciel. Sprawuje piecze nad resztą ekipy, podejmuje wszystkie ważne decyzje dotyczące ts.
ROOT - Osoba pełniąca funkcje nadrzędnej administracji serwera . Jest drugą po OWNER ważną osobą która pilnuje porządku na serwerze .
SSA - Super Server Admin - Osoba będąca odpowiedzialna za pilnowanie porządku na ts. Pilnuje przede wszystkim MOD którzy są pod jego opieką.
SA - Server Admin - Administrator pilnujący porządku na ts. Jego zadaniem jest wspierać SSA jak to tylko możliwe.
MOD - Osoba udzielająca pierwszej pomocy, należaca do testowego bycia administratorem. Pełniąca funkcję udzielania przede wszystkim kanałów i rozdawania rang.
 

122371419358594345751.png
 
Kontakt : Możesz się z nami skontaktować na kilka sposobów
 
Przez TeamSpeak3 wchodząc na Pomoc ON-LINE .
Przez Facebooka pisząc wiadomość na stronie TS-LOL.PL .
Przez gadu-gadu 16013222
Przez stronę główną.
 



 
 
 
698761419358594345751.png
animacja.gif
 
tslol.gif
http://ts-lol.pl/prezentacja/avek.png
 
 
 
 
 
Nie zwlekaj dołącz do nas!
 
 
______________________________________________
Grafika wykonana przez Ts-LoL.PL
Zakaz kopiowania bez zgody Autora © Ts-LoL.PL 2013/2015

Legenda Metin2!

sig_team.png

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak najbardziej polecam !! 

 

Serwer stabilny a przede wszystkim administracja z ogromnym doświadczeniem i możliwościami, pozdrawiam.

8zYYF16.gif?1


 

Opublikowano

A ja nie polecę.

Kiedyś na moim tsie surmistrz na siłę próbował zawrzeć ze mną współpracę, gdy odmówiłem zaczął reklamować swój ts pisząc do wszystkich, że ts zamknięty etc.

Dzieciaki się nie zmieniają.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

A ja nie polecę.

Kiedyś na moim tsie surmistrz na siłę próbował zawrzeć ze mną współpracę, gdy odmówiłem zaczął reklamować swój ts pisząc do wszystkich, że ts zamknięty etc.

Dzieciaki się nie zmieniają.

Boże, nigdy z Tobą nie chciałem współpracy, lol, mylisz mnie z kimś.

PS: nie potrzebuje się reklamować na małych ts'ach, nie mamy takiej polityki...

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

■ Serwer musi stać na "autorskich" plikach a przynajmniej nowościach nie chcemy żadnych gotowców!

 

To mnie rozjebało xD

 

Polecam bardzo fajny ts3 ale jak dla mnie za dużo bydła. 

1912513.jpeg

Opublikowano

■ Serwer musi stać na "autorskich" plikach a przynajmniej nowościach nie chcemy żadnych gotowców!

 

To mnie rozjebało xD

 

Polecam bardzo fajny ts3 ale jak dla mnie za dużo bydła. 

Tylko Administracja ma prawo aby stać na gotowcach #Taki_Swag  B)

Polecam TS'a ze względu na surka, Dobry administrator XDDDDDDDDD

­

Opublikowano

Ogólnie ts polecam ze względu na Surka, jednak ja osobiście jako właściciel serwera nigdy bym nie poszedł na np ts-lol.pl. Serwer powinien mieć swój ts, a nie jakiś ogólny.

 

Opublikowano

Ogólnie ts polecam ze względu na Surka, jednak ja osobiście jako właściciel serwera nigdy bym nie poszedł na np ts-lol.pl. Serwer powinien mieć swój ts, a nie jakiś ogólny.

Wiesz lepiej iść na takiego ts-lol'a niż na noname(z crackowaną licencją) co sprzedają IP'ki ludzi... Lub bawią się w atakowanie ludzi.

 

Nie podajemy adresów.

Bawisz się w moderatora?

 

Nie polecam tsa ze względu na administratorów Quahodrona, BHGeneratora i Jaskra, bardzo źli administratorzy :v

xD Co oni mają do metina? Wielkie nic...

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

całkiem dobry ts, lecz jak już ktoś wcześniej wspomniał, za dużo bydła ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...