Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MacCraft


10anat10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

 

Słyszałem, żeś znalazł trochę złota tam, za oceanem? Jeśli tak to gdy tylko zakupisz trochę ziemi, zostaniesz prawowitym szlachcicem! Jak? Ano Paneczku, musisz wyjść z tego portu, przejść przez Zamek i udać się do miasta, będziesz tam mógł wynająć od swojego władcy małą działkę, gdzie założysz sklep i będziesz obracał towarami od rolników, drwali i myśliwych. Możesz też udać się dalej na pola i zostać rolnikiem, lub zamieszkać daleko za miastem, gdzie jak słyszałem król sprzedaje działki w dobrych cenach. Podobno nawet można tam założyć miasto, jeśli w stolicy wykupisz już kilka działek. Powiem Ci jeszcze, ale w T A J E M N I C Y, - jak się wygadasz to Ci flaki wypruję - że pewien szlachcic zgromadził już trochę majątku i zamierza założyć miasto a później zebrać armię i podbić naszą stolicę! Właściwie może i Tobie się poszczęści i dopomożesz staremu za radę. Ale idź już! Zdobądź majątek. I NIE ZAPOMNIJ O MNIE!

 

Ogólnie o serwerze

Jesteśmy częścią sieci serwerów MacCraft.pl

IP: p.maccraft.pl

Sloty: 100

Premium: nie

Wersja: 1.7.X

4.png

 b_560_95_3.png

 

 

Prezentacja:

 

 

 

 

Zdjęcia:

 

Spawn:

spawn.png

 

Brama do zamku:

zamek.png

 

Tron:

tron.png

 

Ekipa:

Właściciel sieci: 10anat10

HeadAdmin serwera: Ciagnik

Budowniczy: NeilVes

Budowniczy: czekamy na CIEBIE

Budowniczy: czekamy na CIEBIE

Budowniczy: czekamy na CIEBIE

Technik: czekamy na CIEBIE

Admin: czekamy na CIEBIE

Admin: czekamy na CIEBIE

Admin: czekamy na CIEBIE

Moderator: czekamy na CIEBIE

Moderator: czekamy na CIEBIE

 

Dodatkowe informacje:

 

Pierwsza osoba na serwerze dostanie 5 darmowych działek. Tylko magnat, czyli osoba, która może posiadać miasto może podbić stolicę! Działki mogą być wykupione jedynie na obrzeżach. Każda osoba, która udowodni, że posiada premium w mc dostanie ZA DARMO 400 złota (serwer będzie miał kilka rzeczy w IS np złoto, musi się w końcu z czegoś utrzymać, ale dołożymy wszelkich starań, żeby nie były to przedmioty lub ilości w stosunku do ceny bardzo ułatwiające grę(chyba, że ktoś kupi coś kilkadziesiąt razy)). JAKO JEDNI Z NIELICZNYCH NIE INGERUJEMY W DROP, JEST ON ORYGINALNY - Z RUD!!! Posiadamy też kilka autorskich plugin-ów między innymi na questy, automatyczne rangi zależne od posiadanych działek i doświadczenia i przejmowanie miasta

 

Do zrobienia:

-zbudować arenę

 

 

 

 

 

Planowany start: 4 Lipca 2015

Serwer Wystartował!

UWAGA!!!

Serwer powraca do fazy testów, ale OTWARTYCH BETA TESTÓW, oznacza to, że aktualnie dokańczamy serwer, a gdy już skończymy, serwer zostanie zresetowany. Nie oznacza to, że nie można grać :D

Opublikowano

Prezentacja serwera oparta jest na samym tekście, nie ma żadnych materiałów graficznych. To bardzo źle, bo jednak gracze w pierwszej kolejnosci zwracaja uwage na grafike. Polecam wstawienie kilku dobrej jakosci screenow przedstawiajacych wyglad serwera.

 

images.jpg

Opublikowano

Prezentacja serwera oparta jest na samym tekście, nie ma żadnych materiałów graficznych. To bardzo źle, bo jednak gracze w pierwszej kolejnosci zwracaja uwage na grafike. Polecam wstawienie kilku dobrej jakosci screenow przedstawiajacych wyglad serwera.

 

@Galador256

Zgadzam się i dziękuję za opinię, natomiast do startu serwera pozostał jeszcze miesiąc, a na serwerze nie wszystko jest dopracowane. Za chwile wstawię zdjęcie zamku, ponieważ jest on już prawie ukończony, na serwerze zostało jeszcze sporo pracy a wolę zdjęcie wstawić gdy już nie będzie odstraszać :D

Opublikowano

Serwer spoko tylko troche mala liczba graczy online. Chcesz aby liczba graczy wzrosla juz w pierwszy dzien? Napisz na PW omowie ci sposob ktory mi tez pomogl.

Pozdrawiam.

 

@xWatx

 

Jest to zapowiedź, nie prezentacja, serwer jest jeszcze w budowie, więc dostęp ma jedynie administracja.

 

Pozdrawiam

Opublikowano

@ref

 

Do zrobienia zostało jedynie:

-dokończyć plugin na misje(w podstawowym zakresie, będzie on aktualizowany na bieżąco)

-sprawdzić uprawnienia

-zebrać pozostałą ekipę

-udostępnić serwer

 

Prawdopodobnie ruszy on więc wcześniej

Opublikowano

Ładna prezentacja na pewno wejde! :)

 

@Ersabel

Dziękuję za opinię, jeżeli chciałbyś dostać dodatkowe złoto na starcie, prosiłbym jeszcze o podanie nazwy w grze

Opublikowano

Tomasz01 (Nick)


 


Prezentacja spoko jest, lubię bardzo RP a dodatkowo RPG No to marzenie moje, ładny tekst na wstęp prezentacji, wszędzie jakieś syfiaste prezki z generatora a tu takie przywitanie :D Polecam !


Propozycja : Dodanie pluginu "Ships"


Propozycja : Zrobienie Team Speak 3 Dla serwerowych graczy i podanie IP W temacie.


zu439g.jpg

Opublikowano

@LexPL

Dziękuję za opinie i wzięcie udziału w promocji.

Co do statków, to jest to ciekawy plugin ale serwer jest osadzony w czasach średniowiecza, więc jedyne co lata, to administracja :D. Gdy powstaną pierwsze miasta graczy, stworzymy plugin na przemieszczanie się z jednego portu do drugiego.

TS3 Jest, ale adres jest dostępny na naszej stronie i na serwerze, tu ze względu na regulamin podać nie mogę. Poza tym wymaga jeszcze trochę konfiguracji a aktualnie skupiamy się na ostatnich poprawkach przed startem, jutro będę na serwerze przez cały dzień, żeby w razie jakiś problemów szybko to naprawić(możemy coś przeoczyć)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...