Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bullettmt2 ! Off -Ever ! Wielki Człowiek Umarł


On żyje czy sobie jaja robi?  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Prosz? o wasze odpowiedzi

    • Tak
      15
    • Nie [*]
      6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dnia 01.05.2010 roku na serverze bullettMt2 pojawily się ploty że bullet chcesz popełnić samobójstwo myślałem że to plota;p więc się nie interesowałem ;p

 

Lecz na stronie www.bmt2.pl bylo napisane newsy

 

Newsy

02.02 | Powstanie serwera BMT2.

 

02.02 - ... | Ulepszanie serwera.

 

28.04 | Start nowej odsłony!.

 

3.05 I Bullett [*]

 

 

Dalej mnie to grzało ale dziś wchodząc na stronkę zobaczyłem

 

http://bmt2.pl/galeria/album0.html

 

Cześć!

 

Bullett: Pozdrawiam wszystkich graczy, dziękuje wam za mile spędzone chwile.

 

BullettMT2 - Offline...

 

[*]

 

03.05 | Bullett [*]

 

 

Jak myślicie server off ever czy bullet zyje i znow wlaczy server ?

Opublikowano

Czarny humor tez ma ktos pomysly wiecej nie wpdajcie na tak idiotyczny pomysl :mellow:

Potrzebujesz pomocy? nie bój sie zapytać na PW, jestem pomocny.

1298808417-U77232.png

mca.png

Opublikowano

Co do tej galerii to też mam pistolet na kulki i to większy xD

Jak Ci nie powiedział to sobie jaja robi.

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

On żyje i zachowuje się jak dziecko -_-

 

Gdy zrezygnowałem z moderatora jego forum zaczoł na mnie jechać. Pilnowałem porządku na forum a on go zakłucał lol!

 

 

Pozdro i nie martwcie się robi sobie jaja i tyle...

 

 

@EDIT: Jeszcze za sms zbierał kase i myślicie że co za nią robił??

Mam w dupie to czy dasz +, czy -..

 

Będę chciał + to i tak dasz -. ;)

Opublikowano

@UP

Kupił ten pistolet na kulki oraz plastikowy nozyk ;f

@Topic

Jak w to uwierzyles to najs :D On sie z was zlewa przed monitorem. Zreszta jakby popelnil to niby samobojstwo to juz by bylo o tym glosno ..

Opublikowano

Bullett żyje i ma się dobrze. Mogę się założyć że teraz siedzi i z was się śmieje. Trzeba być naprawdę głupim żeby wysyłać smsy na ten serwer który istnieje 3 miechy z tego online był nie więcej niż 30 dni.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...