Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zarabiać kasę w grze?


912384

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka 

Jestem nowy w SKILL i nie wiem na czym polega zarabianie hajsu na bronie czasami po meczu dostaje 500 za 25kili czasami za 50smierci 500 hajsu na czym to polega? 

Opublikowano

Graj dużo trybów blasting / seizure  8vs8  do 10 rund

 

Możesz też odpalić SP BOOSTER  jeżeli takowego posiadasz w ekwipunku 

Pomogłem? 

Daj like, to nic nie boli :)

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Pieniądze zdobywa się w dość łatwy sposób.

 

Dostajesz 500 SP za różne osiągnięcia takie jak "Zabójstwo 500 osób", "Umrzyj 5 000 razy" itp.

Polecam używać tak zwanych dopalaczy które dodają parę % do expa i zdobywania SP.

Natomiast często musisz grać blastingi oraz seizure (najlepiej 8 vs 8 do 10 rund ;)

 

Jeżeli chcesz wydawać realne pieniądze na cash zakup postać która również dodaje bonusy oraz fajniej wyglądasz :)

"Świat nie jest taki okrutny jak Ci się wydaje"


 


♥ Night Raid ♥ / The Global Elite \ ♥ Night Raid ♥

Opublikowano

Ja zawsze grałem aby grać, czasem coś dostawałem a czasami nie. Nie wiem na jakiej zasadzie na basting i seizure ma się szybciej zdobywać kasę, ale można spróbować

Opublikowano

Pieniądze zdobywa się w dość łatwy sposób.

 

Dostajesz 500 SP za różne osiągnięcia takie jak "Zabójstwo 500 osób", "Umrzyj 5 000 razy" itp.

Polecam używać tak zwanych dopalaczy które dodają parę % do expa i zdobywania SP.

Natomiast często musisz grać blastingi oraz seizure (najlepiej 8 vs 8 do 10 rund ;)

 

Jeżeli chcesz wydawać realne pieniądze na cash zakup postać która również dodaje bonusy oraz fajniej wyglądasz :)

 

Nie tylko trzeba doładować, aby "móc fajniej wyglądać". - Jak są eventy, wygrywasz kapsułki, a z nich możesz wszystko wygrać ;) Tak ja kiedyś Supremke.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...