Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę wyszukać gier turniejowych!


Tremos16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od pewnego czasu (kilku tygodni) nie mogę wyszukać gry turniejowej. Piszę że dołącza do gier, ale nawet po 5 minutach nic nie wyskakuje. Jak chce zagrać z kolegami to nam też nie wyszukuje, a jak wyjdę to łapie im w 5 sekundzie (mi też tak wyszukiwało kiedyś). Wszystkie inne mi wyszukuje np: uproszczony, deathmatch. 

Opublikowano

Opcje dwie:

- Bugowanie wyszukiwania serwerów

- Albo jak wyżej brak 3 lvl.

 

3 lvl najszybciej mozna wbic na wyscigu zbrojen (ew. jesli masz przepustke na operacje wtedy exp leci duzo szybciej)

LukaSuper.png

Opublikowano

Opcje dwie:

- Bugowanie wyszukiwania serwerów

- Albo jak wyżej brak 3 lvl.

 

3 lvl najszybciej mozna wbic na wyscigu zbrojen (ew. jesli masz przepustke na operacje wtedy exp leci duzo szybciej)

Wyścig zbrojeń zajmuje tyle samo co demolka, a daje 1:1 expa za punkty.

Lepiej grać Demolkę, gdyż daje 2,5:1 expa za punkty.

K4QaiyA.gif

Opublikowano

Wyścig zbrojeń zajmuje tyle samo co demolka, a daje 1:1 expa za punkty.

Lepiej grać Demolkę, gdyż daje 2,5:1 expa za punkty.

wyscig > demolka.

kazdy tak pisze na hltv + sprawdzone przeze mnie.

wyscig wlasnie 2,5 a demolka 1.

Do tego wyscig skonczysz szybciej niz demolke bo szybko sie wbija ten złoty nóż co pozwoli na granie następnej mapy gdzie na demolce jeszcze pierwszej mapy byś nie skończył.

 

Pewnie zaraz będzie płacz, że nie mam racji.

Poczytaj hltv, filmy na yt "FAST XP CS:GO", a najlepiej to sam sprawdź cwaniaczku ;)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

wyscig > demolka.

kazdy tak pisze na hltv + sprawdzone przeze mnie.

wyscig wlasnie 2,5 a demolka 1.

Do tego wyscig skonczysz szybciej niz demolke bo szybko sie wbija ten złoty nóż co pozwoli na granie następnej mapy gdzie na demolce jeszcze pierwszej mapy byś nie skończył.

 

Pewnie zaraz będzie płacz, że nie mam racji.

Poczytaj hltv, filmy na yt "FAST XP CS:GO", a najlepiej to sam sprawdź cwaniaczku ;)

Po pierwsze to nie "cwaniaczku", ponieważ stwierdzam suche fakty.

Od wczoraj gram to i to, więc wiem co ile daje i które bardziej opłaca się grać.

A tutaj potwierdzenie:

 

Demolition/Demolka 2.5x (Miałem lekko ponad 40pkt, nwm czemu screena ucielo):

1g09ec.jpg

 

Wyścig Zbrojeń/Arms Race daje 1x:

568u7p.jpg

K4QaiyA.gif

Opublikowano

Po pierwsze to nie "cwaniaczku", ponieważ stwierdzam suche fakty.

Od wczoraj gram to i to, więc wiem co ile daje i które bardziej opłaca się grać.

A tutaj potwierdzenie:

 

Demolition/Demolka 2.5x (Miałem lekko ponad 40pkt, nwm czemu screena ucielo):

1g09ec.jpg

 

Wyścig Zbrojeń/Arms Race daje 1x:

568u7p.jpg

To dziwne, bo mi leci więcej na wyścigu niż na demolce :O

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Spróbuje wbić ten 3 lv. Wątpie żeby to pomogło ponieważ wyszukiwać gry nie chciało mi już wcześniej niż przed wejściem operacji. Ale zobaczymy.

Opublikowano

Nie masz 3 levelu na CS:GO. 

Wprowadzili ograniczenie, że musisz wbić 3 level żeby grać rankedy :)­

 

Opcje dwie:

- Bugowanie wyszukiwania serwerów

- Albo jak wyżej brak 3 lvl.

 

3 lvl najszybciej mozna wbic na wyscigu zbrojen (ew. jesli masz przepustke na operacje wtedy exp leci duzo szybciej)

 

Mam wbity 3lv. I nic nie pomogło sam nie mogłem wyszukać (próbowałem o 15:00) i przed chwilą nie mogłem z kolegami zagrać ;/

Ja z kolei dostaje więcej punktów za demolke.

Opublikowano

Mam wbity 3lv. I nic nie pomogło sam nie mogłem wyszukać (próbowałem o 15:00) i przed chwilą nie mogłem z kolegami zagrać ;/

Ja z kolei dostaje więcej punktów za demolke.

Kazdy dostaje wiecej za demolke, jemu sie tylko moglo wydawac ze tam ma wiecej

Główne hobby - Jazda Oplem Signum 3.2 v6 2003.
League of Legends - Plat (nickname KiesieK v3)
Minecraft - głównie serwery modowane, pod nickiem "KiesieK"
PC: CPU i5 6600k @ 4.5GHZ, MOBO Z170A Gaming Pro Carbon, CPU Cooler Cryorig H5 Ultimate, RAM Geil Dragon 2x8GB 3000MHZ, GPU Asus Strix GTX 1060 @~2137mhz boost, PSU SilentiumPC Vero M1 600W, Case SilentiumPC Aquarius X70W, HDD 2xBarracuda 500 i 320, BRAK SSD - planowany SM961.<p> 

Opublikowano

Masz włączone renderowanie wielordzeniowe? W Ustawieniach wideo. Jeśli tak to wyłącz i spróbuj jeszcze raz włączyć grę.

 

Było już wyłączone.

Opublikowano

Zobacz czy nie masz jakis bledow systemowych.

x

Pobierz ten pliczek i odpal przy wlaczonym cs w folderze gdzie masz ten plik pojawi sie plik tekstowy, daj go tu i zobaczymy czy nie masz bledow. 

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...