Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][PROPOZYCJA] Dodanie dzialu/subforumm Clash of Clans


Kendy

Coc  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dzial Coc

    • Tak
      3
    • Nie
      1
  2. 2. SUBFORUM Coc

    • Tak
      0
    • Nie
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hey tu tak bez screena . Proponuje wprowadzenia dzialu clash of clans fajnej gierki dot. m.in. wojen . Zostswiam wam to dyspozycji , jak znajde scr fajnego to wstawie :)

 

Edit #1 Taka mini historia

 

Clash of Clans jest popularną grą na urządzenia mobilne, stworzoną przez firmę "Supercell". Jest dostępna w wielu językach w sklepie iTunes za darmo od wersji 1.7 wydanej 2 sierpnia 2012 roku, natomiast w Google Playarrow-10x10.png od 8 października 2013. Clash of Clans jest grą strategiczną, w której gracze budują i rozwijają swoją wioskę, z czasem odblokowują potężniejszychwojownikówobronęnaloty na inne wioski i rabowanie surowców, tworzą i dołączają doklanów oraz wiele wiele więcej.   Chociaż gra Clash of Clans jest bezpłatna, za dodatkową opłatą można dokonać zakupów za realne pieniądze w Apple App Store czyGOOGLE PLAYarrow-10x10.png Store. Jednakże wszystkie funkcje gry są dostępne dla graczy, nawet tych, którzy nie chcą robić zakupów w aplikacji. Gra Clash of Clans jest dostępna na urządzenia z systemem iOS i Androidarrow-10x10.png!

 

EDIT #2 Daje wam do możliwości Subforum, dział

Opublikowano

Jeżeli się zakłada taką propozycję to wypadałoby się trochę wysilić by chociaż zaprezentować grę ludziom, którzy jej nie znają, nieprawdaż?

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

Nie widzę nigdzie miejsca do umieszczenia nowego działu lub subforum dla gry na urządzenia mobilne.

Były podpięte tematy z klanami etc. w dziale Urządzeń Mobilnych, zerowe zainteresowanie. Jestem na nie.

819531478353821175209.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...