Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie dotyczące serwera - rozreklamowąć, czy zrobić nowy tryb?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jako iż stworzyłem server Minecraft, easy hc na którym gra max po 10 

osób :D... Tak dobrze przeczytałeś

(wiem porażka ale to nie jest temat od Wysmiewania:P)

Postanowiłem założyć ten temat by spytać się 
może jak rozreklamować czy sobie ten tryb po prostu odpuścić?.

Jeżeli tak to prosił bym abyście składali jakieś swoje propozycje dotyczące 
postawienia innego trybu.
Minus jest taki że dedyk opłacony a się marnuje :D!..

 

Opublikowano

Moim zdaniem już ciutkę za dużo jest tego typu serwerów. Pomyślałabym więc o serwerze guns lub jail, no ale nie wiem, to Twoja decyzja.

Co do reklamowania to polecam na yt u znanego youtubera najlepiej, zachęcić go do gry w zamian za jakies profity, możesz też zareklamować serwer tutaj na mpc. :)­

­VeIMQWU.png

Opublikowano

­Jeśli masz dobrze skonfigurowane pluginy to i owszem znajdzie się wiecęj chętnych na twój serwer.

 

Mogłbyś zrobić serwer MiniGames.

 

Możesz także zrobić reklamę w dziale Publikacje serwerów.

 

Wymagania:

» 50 postów (Spełniasz)
» Miesięczny staż na forum (Spełniasz)
Opublikowano

Stwórz inny tryb, najlepiej jakiś autorski, ogranicz pluginy do maksimum, dobierz dojrzałą ekipę i zbuduj jakąś ciekawą mapę.

Co do rozreklamowania serwera, polecam Ci poniższy poradnik. :)

http://www.mpcforum.pl/topic/1301636-promowanie-serwera/

 

 

 

­Jeśli masz dobrze skonfigurowane pluginy to i owszem znajdzie się wiecęj chętnych na twój serwer.

 

Mogłbyś zrobić serwer MiniGames.

 

Możesz także zrobić reklamę w dziale Publikacje serwerów.

 

Wymagania:

» 50 postów (Spełniasz)
» Miesięczny staż na forum (Spełniasz)

 

 

Do pisania w dziale publikacji serwerów nie jest wymagany miesięczny staż na forum, jedynie 50 postów. :)

Opublikowano

Według mnie najrozsądniej będzie zmienić tryb serwera. Obecnie takich iźi hc jest za dużo może to czas wrócić do starego hardocre bez gildii, z minimalnym dropem czy też jakiś dopracowany skyblock. Od siebię mogę również polecić apokalipsę zombi z otwartym światem.

Opublikowano

Hardcore Bez Gildi nwm. Aktualnie myślę nad minigames ale do tego musisz mieć dobry team oraz dobre autorskie skrypty.

Opublikowano

Dobry serwer = Dużo graczy

Słaby serwer = Mało graczy

 

Dopracuj serwer, a graczy będzie coraz więcej. ;)

Opublikowano

Nie wiem czm tych graczy już zachęcić na ten server.. Myślałem nad tym by do tego Easyhc Dodać Jakieś Minigry typu survival games/sky wars.
Dodałem nawet do dropu  pieczęć Vipa dzięki czemu po użyciu dostajesz VIpa na 5 dni.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...