Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Którą klase wybrać dla Add?


xxXGAJOSXxx

Kogo   

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą klase wybrać ?

    • Mentalista/Psychic Tracer
    • Władca Dronów/Arc Tracer
    • Inżynier Czasu/Time Tracer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie wbiłem 15 lvl na priv i zastanawiam się którą klasę wybrać, gram w to 1 raz więc wole sie zapytać niż później żałować :D 

 

Czytałem że mentalista jest bardzo łatwy ale inżynier mi się podoba bo podobno ma podobno pro DMG 

 

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Najlepiej popatrz się na skille i combo - jeśli się podobają, to wybieraj ;p To tylko Void, ten 15 level to możesz jeszcze 5 razy zrobić w ciągu tego dnia.

Mi najbardziej odpowiada Arc Tracer (Mastermind), ale ogółem to nie lubię Addów ;p 

 

@Wendax

 

DiE "postać głównie pve" ;_;

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Może przedstawmy to tak

Mentalista/Psychopata = postać głównie pvp, trochę mało skilli obszarowych, ale tak czy siak da się solować mapki, postać łatwa

Władca Dronów/Geniusz = postać głównie pve, sporo skilli obszarowych + drony biją za niego praktycznie xD, świetny do solowania mapek, chyba najtrudniejszy z Addów, z  uwagi na właśnie nędzne DP combo i trzeba zgrać własne combo z używaniem dronów

Inżynier Czasu/Diaboliczny Esper = postać głównie pve, chociaż bardzo dobrze sprawuje się na pvp, wysokie dmg, sporo obszarówek, jednak by w pełni wykorzystać jego ponecjał trzeba umieć grać Addami (poprzednimi dwoma można beż tego xD), minusem jest bardzo słaby Hyper Active

1461820_551788328241435_517423891_n-272x

Opublikowano

Tą akcje w 0:50 akurat może każdy Add xD

Jeśli już na pewno tego wybrałeś to podam build na PvE:

http://brokendisc.web.fc2.com/elsword/skillsimulator/English/revamp2/pt.html?70000101200000002000002000200100040016140014120012010100080000070000000402

Na pvp podam później xD to nie radziłbym chodzić na pvp przed 70lvl. 

 

Dzięki przyda się. 

 

Gracie na tym serwerze ? Podajcie nazwę :X

175001456602037225492.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...