Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 14 - Jakie paczki otwierać? Warto grać turnieje online?


zxkalen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Jakie paczki oplaca sie otwierac. (teraz sa paczki zlote za 15k albo za 25k paczka 11 zawodnikow rzadkich )

2.Warto grac w turnieje online (np mistrzostwa swiata w Brazyllli )

 

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

1.Jakie paczki oplaca sie otwierac. (teraz sa paczki zlote za 15k albo za 25k paczka 11 zawodnikow rzadkich )

2.Warto grac w turnieje online (np mistrzostwa swiata w Brazyllli )

1. Ja bym otwierał te po 15k, ale to nie ma większego znaczenia.

 

2. Możesz grać. Zawsze wpadnie paczuszka :).

graphic.png

Opublikowano

1.Jakie paczki oplaca sie otwierac. (teraz sa paczki zlote za 15k albo za 25k paczka 11 zawodnikow rzadkich )

2.Warto grac w turnieje online (np mistrzostwa swiata w Brazyllli )

1.Praktycznie ten sam drop. 

2.Jeżeli chodzi o mistrzostwa świata to nawet warto bo dostaniesz trochę hajsu, a jeżeli o zwykły to raczej sie nie oplca 2k + złota paczka? Mało trochę :D 

­

­

Opublikowano

1. Ja wolę za 25k. Otwierałem w uj dużo za 25k i wpadł Robben, a kilkanaście za 15k i nie wpadło nic.

2. Opłaca się, dużo zarobisz, gdy wygrasz turniej :)

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jakiejś reguły na paczki nie ma czysty fart ;) jeśli chodzi o turnieje to warto grać word cup gdyż za finał dostajesz 3 paczki gdzie masz darmowe kontrakty ;D

Opublikowano

Ja z paczki za 7,5k trafiłem Messiego a otwierałem po 15,25 i nic. Opłaca się grać turnieje bo kasa+paczki oraz frajda i emocje jak są np:rzuty karne. :)

Opublikowano

1. Tak im droższa paczka, tym przeważnie lepsza, gdyż ma więcej % szans niż tańsze paczki razem za tą samą cenę na lepszego gracza.

2. Według mnie szkoda zachodu, lepiej ligii.

TuByłaSygnatura.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...