Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy Wybór postaci z globalnego Metina.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowy update na PL'u dodać ma nowy wybór postaci i tworzenie, co o tym myślicie?

Na metin2.uk można już go przetestować - już był update.

Co powiecie, żeby tak go wyciągnąć i być przed GF? :P

Siema.

10f6fl5.jpg


100 | 200 | 300 | 400 | 500 | 1000 | 2000 | 5000


Jeśli odpowiadasz na mój post, zacytuj go oraz oznacz mnie.


Planujesz do mnie napisać? Zapraszam na profil ;)

Opublikowano

­Ja już to dawno mam na komputerze, tylko nie spolszczone, dlatego poczekam sobie na GF-a i moze na serwer dodam:P

W sumie tam spolszczać nie ma za bardzo co.. Wszystko leci z locale_game i locale_interface. A grafika jak zawsze w stylu Koreańskim, jakieś znaczki etc.. etc..

Co do samego nowego stylu wyboru postaci / tworzenia postaci / wyboru królestwa nie jest zaskakująca. Widziałem dużo lepszych projektów na prywatnych serwerach. :)

 

 

SS:

http://www.mpcforum.pl/topic/1422216-pl-oficjalne-stanowisko-i-perspektywy-na-latojesień-2015/?p=12081496

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano

Mi osobiście się podoba, jakie pliki są za to odpowiedzialne? :)

Na początku myślałem, że te tło z tyłu to w 3D xD

10f6fl5.jpg


100 | 200 | 300 | 400 | 500 | 1000 | 2000 | 5000


Jeśli odpowiadasz na mój post, zacytuj go oraz oznacz mnie.


Planujesz do mnie napisać? Zapraszam na profil ;)

Opublikowano
sss

Pliki z root są tak na prawdę wymyślone, ale to działa na tej samej zasadzie.

Networkmodule.py wczytuje nowe newintrocreate.py i newintroempire.py oraz newintroselect.py, których w tej paczce nie ma.

A te pliki wczytują nowe UI Script np. new_createcharacterwindow.py z locale_pl. Cała filozofia.

Nie wiem, wczoraj był czwartek. Może na PL to już wprowadzili, trzeba sprawdzić. :P

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano
sss

Pliki z root są tak na prawdę wymyślone, ale to działa na tej samej zasadzie.

Networkmodule.py wczytuje nowe newintrocreate.py i newintroempire.py oraz newintroselect.py, których w tej paczce nie ma.

A te pliki wczytują nowe UI Script np. new_createcharacterwindow.py z locale_pl. Cała filozofia.

Nie wiem, wczoraj był czwartek. Może na PL to już wprowadzili, trzeba sprawdzić. :P

 

 

Dodaj skan do pliku - czas do 18:00.

Opublikowano
sss

Pliki z root są tak na prawdę wymyślone, ale to działa na tej samej zasadzie.

Networkmodule.py wczytuje nowe newintrocreate.py i newintroempire.py oraz newintroselect.py, których w tej paczce nie ma.

A te pliki wczytują nowe UI Script np. new_createcharacterwindow.py z locale_pl. Cała filozofia.

Nie wiem, wczoraj był czwartek. Może na PL to już wprowadzili, trzeba sprawdzić. :P

 

@Bambus3k™ Dasz mi pliki z root na pw?

Opublikowano

Mozesz to podesłać na PW? Bo mod usunął :P

Jeszcze pytanko - usunięcie stamtąd likana będzie łatwe? ;p

10f6fl5.jpg


100 | 200 | 300 | 400 | 500 | 1000 | 2000 | 5000


Jeśli odpowiadasz na mój post, zacytuj go oraz oznacz mnie.


Planujesz do mnie napisać? Zapraszam na profil ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...