Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Age of Gantia - Autorski System #Daily Boxes


Thorin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

image.png


8027714322254071291705.png


 


 


Witam, przedstawiam wam dziś autorsko wymyślony System "Daily Boxes", pomysł na system został podsunięty


przez przez przyszłych graczy na naszym forum, uznałem ten pomysł jako godny do zrealizowania.


Jak sama nazwa wskazuję "Dzienne Skrzynki", system oferuję nam dzienne nagrody co dobę.


Nagrody są co 7 dni skumulowane i mogą się z tygodnia na tydzień zmieniać.


Co 24h możemy otwierać skrzynki, gdzie co dobę otwiera nam się automatycznie specjalne gui:


 


 


loool.png

 


 

(Możemy także otworzyć gui pod panelem bocznym).


 


image.png


 


By ułatwić przyszłym graczom odliczanie czasu do otwarcia skrzynki w gui znajduje się informacja:


 


dni.png

 

 


Dodatkowo poniżej w gui znajdziecie trzy bardzo ważne informacje:


 


info.png

 

 


Nagrody jakie możemy odebrać w danym dniu pokazywane są w osobnym miejscu.


Dodatkowo bardzo ważną, istotną rzeczą jest to, że nie ważne ile będzie nagród w tym okienku to i tak możemy tylko i wyłącznie wylosować trzy


z pośród kilkunastu, wszystko zależy od szczęścia czy wylosujemy nagrodę którą oczekujemy czy też nie.


 


last.png

 

I teraz jedna z ważniejszych istotnych informacji..


Skrzynki otwierać możemy tylko na jednym koncie i na jednej postaci od 30 Poziomu.


 


*Grafika itd, ulegnie prawdopodobnie zmianie.


1EPZ6G.gif

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Z*********e to wygląda, przypomina mi boxy z jakiejś gry, też było takie z*******e wrażenie jak tutaj :D

Szykuje się niezły serwer, byleby wszystko wypaliło bez bugów większych xD

Opublikowano

Pomysł świetny, jak to okienko ma się z rozdzielczością ekranu? Bo mam wrażenie, że jest strasznie duże, a większa część graczy gra na rozdzielczości 800x600.

Opublikowano

Pomysł świetny, jak to okienko ma się z rozdzielczością ekranu? Bo mam wrażenie, że jest strasznie duże, a większa część graczy gra na rozdzielczości 800x600.

Do każdej rozdzielczości jest kompatybilne natomiast, jeśli mowa o 800x600 to mieści się idealnie, lecz nie skłamie przy 800x600 te gui może wydawać się duże ale nie wydaje mi się by było to problemem gdy możemy swobodnie gui otwierać i zamykać itp, jeśli ktoś gra na 800x600 to tak samo jak inny gracz który powiedzmy gra na 1440x900 otworzy te gui raz na dobę by odebrać nagrodę.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Pomysł dobry, ale patrząc na okienko moje oczy krwawią. :C

Tyle pustego i niepotrzebnego miejsca.  :unsure:

Trochę pustego miejsca jest w prawym dolnym rogu ale myślę na dodaniem tam czegoś, więc jakby coś się zmieniło to zrobię aktualizacje w temacie.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Pomysł nie jest autorski a wykonanie bardzo słabe. 

Jak pomysł może być nieautorski? -_^ 

Pomysł był autorski, bo od nikogo tego nie zgapiliśmy, a że ktoś już ma coś podobnego - trudno. :) 

Jeśli przez "wykonanie" masz namyśli wygląd to 

 

*Grafika itd, ulegnie prawdopodobnie zmianie.

Opublikowano

Pomysł nie jest autorski a wykonanie bardzo słabe. 

Jest opracowany przeze mnie jedyne co widziałem to ss podsunięty od graczy na naszym forum, który i tak wyglądał całkiem inaczej niż to co jest u nas.

Po 2, jeśli to jest słabo wykonane to o tej wypowiedzi świadczy twoja zazdrość bo nie ma lepszego zastosowania do tego systemu, po 2 ja go opracowałem i wiem jak powinien zostać wykonany, więc nic sensownego w twojej wypowiedzi prócz zazdrości nie ma.

Jeśli nadal będziesz płakał moge ci pokazać rozpracowany system w .psd jak od początku do końca go rysowałem.

1EPZ6G.gif

Nowicjusz
Opublikowano

Nie lepiej quest do NPC/tp? To jest Metin i niech wygląda jak Metin.

Jest opracowany przeze mnie jedyne co widziałem to ss podsunięty od graczy na naszym forum, który i tak wyglądał całkiem inaczej niż to co jest u nas.

Po 2, jeśli to jest słabo wykonane to o tej wypowiedzi świadczy twoja zazdrość bo nie ma lepszego zastosowania do tego systemu, po 2 ja go opracowałem i wiem jak powinien zostać wykonany, więc nic sensownego w twojej wypowiedzi prócz zazdrości nie ma.

Jeśli nadal będziesz płakał moge ci pokazać rozpracowany system w .psd jak od początku do końca go rysowałem.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Z twojego względu, nie zagram. 

Opublikowano

Nie lepiej quest do NPC/tp? W obecnej formie, jest zdecydowanie za ciężkie i działać będzie topornie.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Z twojego względu, nie zagram. 

"Nie lepiej quest do NPC/tp?" - Popracuj nad tokiem myślenia bo rozbawiłeś mnie tym.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Do każdej rozdzielczości jest kompatybilne natomiast, jeśli mowa o 800x600 to mieści się idealnie, lecz nie skłamie przy 800x600 te gui może wydawać się duże ale nie wydaje mi się by było to problemem gdy możemy swobodnie gui otwierać i zamykać itp, jeśli ktoś gra na 800x600 to tak samo jak inny gracz który powiedzmy gra na 1440x900 otworzy te gui raz na dobę by odebrać nagrodę.

 

 

Z własnego doświadczenia wiem, że większość osób gra na 800x600 + Windows Mode. Dzięki temu zyskujemy łatwy dostęp do 2-3 kont w tym buffa. Takie życie.. ;)

Oczywiście nie mam zamiaru tutaj nikogo hejtować. 

2887814279715911366194.png

To jest prawdziwe Metinowe Pierdo*nięcie. EasY/MediuM Serwer z 5 Klasą Postaci.

Opublikowano

Z własnego doświadczenia wiem, że większość osób gra na 800x600 + Windows Mode. Dzięki temu zyskujemy łatwy dostęp do 2-3 kont w tym buffa. Takie życie.. ;)

Oczywiście nie mam zamiaru tutaj nikogo hejtować. 

Jestem o tym przekonany, lecz powtarzam gui wyświetla się raz na 24h nie problem odebrać nagrodę i gui zamknąć to lada ułamek sekundy na pewno nie jest przeszkodą w grze, dodatkowo można otwierać, zamykać okno kiedy się chce itp.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Jestem o tym przekonany, lecz powtarzam gui wyświetla się raz na 24h nie problem odebrać nagrodę i gui zamknąć to lada ułamek sekundy na pewno nie jest przeszkodą w grze, dodatkowo można otwierać, zamykać okno kiedy się chce itp.

 

Jasne, to akurat nie jest uciążliwe. Do tego skrzynia nie jest na całe okno, a więc można spokojnie wybrać nagrodę. Gorzej, jak ktoś projektuje nowy interface logowania, wyboru postaci i tutaj jest najczęściej klapa. :)

2887814279715911366194.png

To jest prawdziwe Metinowe Pierdo*nięcie. EasY/MediuM Serwer z 5 Klasą Postaci.

Opublikowano

Jasne, to akurat nie jest uciążliwe. Do tego skrzynia nie jest na całe okno, a więc można spokojnie wybrać nagrodę. Gorzej, jak ktoś projektuje nowy interface logowania, wyboru postaci i tutaj jest najczęściej klapa. :)

Interface Logowania czy wyboru postaci, nie rozumiem co ma do tego systemu, być może miałeś na myśli zmodyfikowany ingame, racja, lecz my nie będziemy modyfikować ingame.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

­Tak troche inspiracja Smite, co?  Fajny pomysł wcielić to w metka, propsuje, odziwo.  A... i zmiencie grafike tych okienek, głownie napisu ''Odbierz'' bo kiczowato wyglada

Opublikowano

Interface Logowania czy wyboru postaci, nie rozumiem co ma do tego systemu, być może miałeś na myśli zmodyfikowany ingame, racja, lecz my nie będziemy modyfikować ingame.

 

To już było tylko porównanie. Nic istotnego. :)

2887814279715911366194.png

To jest prawdziwe Metinowe Pierdo*nięcie. EasY/MediuM Serwer z 5 Klasą Postaci.

Opublikowano

­Tak troche inspiracja Smite, co?  Fajny pomysł wcielić to w metka, propsuje, odziwo.  A... i zmiencie grafike tych okienek, głownie napisu ''Odbierz'' bo kiczowato wyglad

Wiem, te skrzynki, ogólnie cała grafika była robiona na szybkiego, na dniach przerobie nieco graficznie całe gui a przede wszystkim te skrzynki, jbc. to temat zostanie edytowany.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Dzięki temu dodatkowi, urozmaiciłeś bardzo i to bardzo grę. Czekam na więcej systemów i oczywiście na serwer, który zapowiada się mega.

Opublikowano

I teraz jedna z ważniejszych istotnych informacji..

Skrzynki otwierać możemy tylko na jednym koncie i na jednej postaci od 30 Poziomu.

 

*Grafika itd, ulegnie prawdopodobnie zmianie.

Ludzie, wystarczy czytać. Grafika się zmieni więc nie ma co komentować grafiki.

System cudowny, zagram napewno. Czekam na start !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...