Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SKILL] Jak dobrze zgłosić czitera?


Kotowsky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pewnie nie raz zdarzyło się wam grać z cziterem.. W tym poradniku pokaże ci jak zgłosić go tak.. aby dostał bana.

 

Nagraj film.

 

Pewnie wiesz że za pomocą Scroll-Locka możesz nagrać film.. I tak właśnie zrób. Taki dowód będzie świetną podstawą dla zbanowania gracza.

Najlepiej będzie jak wyślesz film: na oficjalne forum SF2, do supportu i na youtube ;)

 

Ale co zrobić... jeżeli nie można nagrać filmu? Oto jest pytanie.

Same zgłoszenie poprzez dobrze wam znane "Zgłoś" nie jest efektowne..  Co zrobić?

 

-Namów drużyne do zgłoszenia.

Na takich zgłoszeniach macie już o wiele więcej szans na zbanowanie. 

 

A co jeżeli tego ani tego sposobu nie mogę wykonać?

 

Przyda ci się.... kamera xD ustaw kamerę przed monitorem tak aby było widać widok z gry... wtedy mamy też duże szanse że nasz cziter wpadnie ;3

 

A może jest tak że... sam wpada? np. strzelenie prosto w głowę przeciwnika przez ściane jest już podstawą hacków. Jeżeli zauważysz że zrobił coś podchodzącego pod dobrą podstawe (np. na tablicy kills) zrób screenshota za pomocą "Prt Scr"...

 

Dzięki temu sposobowi mamy większe szanse na bana dla czitera niż zwykły samodzielny report.. ;3

 

Dziękuje za uwage ;)

 

gl h

graphic.png

Opublikowano

np. strzelenie 3-4 głów jest już podstawą hacków.

 

śmieszny ten cały poradnik, najlepiej wysyłać filmy do supportu z dowodem, że koleś NA PEWNO  jest odpalony.

a nie Ty namawiasz do reportowania dobrych graczy.. (tacy też istnieją)

 

codziennie  zdarzają mi się akcje, że wyp***dole  5 hedów z rzędu to nie oznacza, że gram na jakiś je**** hacku ?

 

z drugiej strony koleś, sam udostępniasz cheaty na forum i później piszesz poradnik jak  dobrze zgłosić czitera. HAHAH

Pomogłem? 

Daj like, to nic nie boli :)

  • Aive zmienił(a) tytuł na [SKILL] Jak dobrze zgłosić czitera?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...