Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomocy! Mama nie chce mi kupić motylka (nóż)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nóż zgodnie z prawem jest "Niebezpiecznym narzędziem" a takich nie wolno nosić przy sobie osobom które nie ukończyły 18 roku życia.

 

Powiem ci kolego, że skoro masz 15 lat i mama ci nie chce kupić noża to chyba masz chorobę psychiczną.

Zgodnie z prawem... nie powinieneś mieć noża ...

 

Więc, spytaj się mamy sam czemu nie chce ci kupić lub jak na ten nóż zasłużyć.

Albo po prostu jesteś (cenzura)---->

pierdolnięty

<-----(cenzura) ;/

#LenovoLegion Team

Opublikowano

Powiem ci kolego, że skoro masz 15 lat i mama ci nie chce kupić noża to chyba masz chorobę psychiczną.

Zgodnie z prawem... nie powinieneś mieć noża ...

 

Więc, spytaj się mamy sam czemu nie chce ci kupić lub jak na ten nóż zasłużyć.

Albo po prostu jesteś (cenzura)---->

pierdolnięty

<-----(cenzura) ;/

 

Jakby był normalny to by mu kupiła. 

Dbmy4Vg.png?1

Opublikowano

bo jestes za glupi i za mlody ot co

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

Ja mam pytanie człowieku? Jak bardzo jesteś dojrzały, bo takim nożem to nawet ja jarałem się max. w wieku 12-14 lat, a teraz mam jakiś tam nożyk i jest na razie nieprzydatny, bo co najwyżej mogę sobie jakiś badyl zrobić na włócznię.

 

 

Weź niech Ci ten kumpel kupi. Zbliżają się wakacje to pójdiesz w truskawki czy tam inne duperele zarobić i dasz mu kasę. Nie lepiej kupić e-fajke? Chociaż coś będziesz z tego miał, a taki nóż to podjarka dla dzieci teraz oglądających tych przygłupich youtuberów nagrywających cs ;x

 

E-fajki to gówno, niech już lepiej siebie pokaleczy tym nożem - te rany się chociaż zagoją, a w tych E-fajkach już raczej nikt nie zwraca uwagi na ich skład.

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

1.Pobij matkę

2.Ukradnij nóż ze sklepu

3.Zabij się bo w wieku 15 lat powinieneś grać w piłkę a nie bawić się k***a nożem.

 

Za dużo CS-a i wyobrażeń z gier komputerowych, wy smarkate grubasy.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Przecież ten nóż nie nadaje się do niczego innego niż do zabawy i smarowania chleba.

 

>uzbieraj pieniążki

>kup wymarzony nóż

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Weź niech Ci ten kumpel kupi. Zbliżają się wakacje to pójdiesz w truskawki czy tam inne duperele zarobić i dasz mu kasę. Nie lepiej kupić e-fajke? Chociaż coś będziesz z tego miał, a taki nóż to podjarka dla dzieci teraz oglądających tych przygłupich youtuberów nagrywających cs ;x

Niech lepiej sobie kupi nóż niż, by dołączył do palących wyrzutków społeczeństwa.

 

Jak nie chce to po prostu nie kupuj, ewentualnie zaplanuj to tak, by się nie dowiedziała [ jak nie masz głupiej mamy, to i tak się dowie ].

Opublikowano

co wy zjebani jesteście do reszty, przecież na kilometr widać, że to troll a wy mu całkiem poważne odpowiedzi dajecie 

 

Z warkoczykami czy bez, po co mam wybierać, najlepiej wziąć obie.

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...