Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

(Tut) Exp Bot Lonley - Czyli Rozwiązujemy Problemy Z Winndows Vista I 7


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tutaj mam zamiar wam pomuc w problemie z Exp Botem Lonley.Odrazu mówię że cudotwórcą nie jestem ;) .

 

Wyskakuję błąd metin2client.bin przestał poprawie działać (APP Crash dokładnie ), bądź zacina się przy włączaniu?

 

1.Wbijasz do folderu z metinem, np. C\Program FIles\Metin2

2.Klikasz PPM ( Prawy przycisk myszy dla niekumatych ), Właściwości , Zgodność , Windows 98/XP Service pack 3.

3.Dajemy zastosuj.

4.Klikamy PPM na Exp Bocie Lonley , właściwości , zgodność , Windows 98/XP Service pack 3 , zastosuj. B)

5.Cieszymy się Exp Botem!

6.Prosiłbym o 5 i + jeśli pomogłem

 

______________________________________

 

Jeśli było to przepraszam :mellow: .

 

Poradnik by Vanted

Opublikowano

Vanted,lepiej dac zgodznosc z Windows XP Service Pack 3 tak dla formalności..;p

Wiem zara dam edita bo zapomniałem , lecz mam win 7 i jak to sprawdziłem to nie biegało :lol:

Opublikowano

O boże, po 1 było, po 2 żły sposób, po 3 napisane all w FAQ dotyczącym EasyMetin (po to powstało by nie zakłądać takich tematów)

 

Dla waszej wiadomości na zgod. z xp działa jak by chciało a nie mogło (najczęściej nie działa) a na 98 są lagi i wgl się tnie,

 

Uruchamiajcie w zgodności Windows NT 4.0 SP5...

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...