Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skin] Mistrz arkanów Ziggs vs Króliczek bojowy Riven


Rocketeer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Również wybrałbym opcję skina do Ziggsa. Jest chyba w miarę nowy i na prawdę ładnie wygląda. Skin do Riven jest już przeżarty według mnie. Większość osób, które mają jakiegoś skina do Riven, to właśnie Króliczek Bojowy. 

Opublikowano

Splash art, animacja = świetna u "tego" Ziggsa, ale bardziej pasuje do niego Pool Party, bo jest zabawny/szalony :p

Osobiście wybrałabym Króliczka dla Riven, uroczo wygląda (również art) w grze i świetnie komponuje się z jej śmiechem.

Opublikowano

Polecam ci skin od Ziggs'a bo do Riven ma ogromna liczba osób, a z tego co zauważyłem to Ziggs jest rzadko grany :D

bPF1HEU.png

Opublikowano

Zdecydowanie Riven.

 

+ Świetne animacje.

+ Słodkie królicze uszy.

+ Ogonek.

+ Zazdro u enemy.

 

Sam mam i polecam, jeden z jej najlepszych skinów.

Opublikowano

zależy czym bedziesz gral :D Mam krolika i jest z*******y ;) jak masz krolika to ludzie mysla ze mainujesz riven i sie boja :D.Mam dragon blade i wydaje mi sie ze jest lepszy od krolika ;D

b53c9b011d5d0.jpg

Opublikowano

Osobiście wziąłbym Riven, bardzo ładny skin jak i postać całkiem mocna xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...