Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego Mój Kolega Nie Może Się Lognąć?


Stonaa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Piszę ponieważ mój kolega chciał zagrać na moim serwie, lecz ma Zostaniesz połączony z serwerem. Serwer jest włączony i wszystko jest OK. PortMap on wszystko ma konto ma.

 

Nie wiem o co chodzi może ktoś z was wie?

 

Proszę o pomoc.

ZA SPOSÓB KTÓRY BĘDZIE DZIAŁAŁ DAM GM!

 

Pozdrawiam, Stona.

Mam w dupie to czy dasz +, czy -..

 

Będę chciał + to i tak dasz -. ;)

Opublikowano

- zapora systemowa u niego wyłączona?

- gracie przez spolszczenie czy mc.txt?

- dołączył na hamachi do twojej sieci i jest online?

Bądź człowiek! Jebnij minusa

sygnabysketchy132313.png

Opublikowano

- zapora systemowa u niego wyłączona?

- gracie przez spolszczenie czy mc.txt?

- dołączył na hamachi do twojej sieci i jest online?

 

-Nie wiem zaraz zapytam i dam edit

-mc.txt

-Dołączył i jest Online.

 

 

@EDIT:

 

Wyłączył zaporę i to samo -_-

Mam w dupie to czy dasz +, czy -..

 

Będę chciał + to i tak dasz -. ;)

Opublikowano

Jeśli mc.txt to poprawną konfiguracją tego pliku jest dla niego bez końcówki .100, a dla ciebie z końcówką .100.

Bądź człowiek! Jebnij minusa

sygnabysketchy132313.png

Opublikowano

Jeśli mc.txt to poprawną konfiguracją tego pliku jest dla niego bez końcówki .100, a dla ciebie z końcówką .100.

Ja mam końcówkę .100 on ma 107 i ma Zostaniesz połączony z Serwerem.

 

To może odrazu spol byś mógł zrobić?

 

@DOWN:

 

Porty są odblokowane.

Mam w dupie to czy dasz +, czy -..

 

Będę chciał + to i tak dasz -. ;)

Opublikowano

Jeśli to wszystko o co pytałem jest w porządku to jedyną wadą jest zły launcher lub client. Pobierałeś go z tego forum?

Bądź człowiek! Jebnij minusa

sygnabysketchy132313.png

Opublikowano

To jest ukryta treść, proszę

 

Czy ten port czerwony na dole może być przyczyną?

 

@EDIT: Przepraszam za Duble posta ;/

Mam w dupie to czy dasz +, czy -..

 

Będę chciał + to i tak dasz -. ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...