Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ChestShop - załóż swój sklep!


CusT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

                 7273414329103571204585.png

 

W tym poradniku przedstawię plugin ChestShop. Dzięki niemu możesz tworzyć sklepy, sprzedawać, kupować różne itemy.

Pamiętaj, że do poprawnego działania potrzebny jest plugin Vault.

Kliknij tutaj, by go pobrać.

 

                             5604514329103571204585.png

 

1.

Pobieramy plugin ze strony Bukkita, klikając tutaj.

 

2.

Po ściągnięciu pluginu, wrzucamy go do katalogu serwera z pluginami.

Przykład:

 

MBzrAPA.png

 

Pamiętaj, aby zrobić to samo z pluginem Vault.

 

                                    9884114329103571204585.png

 

Jeśli chcesz coś kupić bądź sprzedać, na tabliczce powinno znajdować się kolejno:

 

NICK

ILOŚĆ SPRZEDAWANEGO PRZEDMIOTU

NAZWA/ID ITEMU

CENA SPRZEDAŻY:CENA KUPNA

 

Pamiętaj, by przy sprzedaży włożyć itemy do skrzyni. Powinna być ona pod tabliczką.


4968914329101571204585.png

 

               6404114329103571204585.png

 

ChestShop.shop.create - pozwala utworzyć sklep
ChestShop.shop.buy - pozwala kupować
ChestShop.shop.sell - umożliwia sprzedaż

 

Poradnik został stworzony przeze mnie (CusT), zabraniam kopiowania czegokolwiek.

Masz jakąś sugestię na temat poradnika? Napisz w temacie! ;)

Opublikowano

­Bardzo proste, fajnie wyjaśnione i jeszcze ta oprawa graficzna fajna, ale instalowanie pluginu łatwe.

Opublikowano

Bardzo ładna prezentacja - zawiera grafikę więc wielki + :D

Bardzo ładnie objaśnione, dostajesz.. Lajka. 

 

Opublikowano

Grafika z plikami jest inna niż powinna. :P

 

Tak, wiem, jednak nie było potrzeby robić osobnego screena. Myślę, że każdy się połapie, jednak dzięki za uwagę.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...