Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o tym zestawie?


xKaz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Co myślicie o takim zestawie? Czy zasilacz jest do tego dobry?

 

 

Procesor: Intel Core i5 4460

Płyta główna: ASROCK H81M-HDS H81 LGA1150 

RAM: GOODRAM DDR3 PLAY 8192MB PC1600 BLACK

Grafika: MSI Radeon R9 280 3072MB 

Dysk twardy: Seagate 1TB

Zasilacz Crosair VS 450W

Obudowa: SilentiumPC Brutus M23 Pure Black

"L, czy wiesz, że Shinigami jedzą tylko jabłka?"

Opublikowano

trudno powiedzieć,zestaw dobrze złożony ale podaj za ile chcesz go kupić bo jeśli za dajmy 2700 to ok ale jak by ktoś tam chciał za niego 3500 to już nie bardzo 

Pytam się tak bo kiedyś się naciąłem w sklepie informatycznym 

Opublikowano

2900 PLN. Ze złożeniem itd... Myślę, że cena ujdzie. Jeszcze jedno pytanie, pójdzie na tym Wiesiek? :D

"L, czy wiesz, że Shinigami jedzą tylko jabłka?"

Opublikowano

Troszeczkę przepłacony ze 2900 można już miec 4460+280x a co do wiedzmina to pójdzie na średnich spokojnie 

Opublikowano

A da radę to jakoś podkręcać? Czym różni się wersja bez 'x'w nazwie od odpowiednika z tymże znaczkiem?

"L, czy wiesz, że Shinigami jedzą tylko jabłka?"

Opublikowano

A da radę to jakoś podkręcać? Czym różni się wersja bez 'x'w nazwie od odpowiednika z tymże znaczkiem?

Podkręconymi zegarami oba modele da się podkręcić 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...