Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wakacje - Warto wrócić do lol-a?


xFreys

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej. Niedługo wakacje i szukam fajnej gierki przy której spędze całe noce. Zastanawiam się do powrotu do lol-a. Warto teraz wrócić? Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy rozgrywka jest nadal przyjemna czy gra zeszła na psy? Jak obecnie wygląda sytuacja z graczami na skryptach? Riot wprowadzi jakieś zabezpieczenie przed nimi lub coś? Są one wykrywalne?

Opublikowano

Warto, jeśli gra ci sie podoba to warto.

CS GO ma podobne community co Lol, tylko tam zamiast polaczków masz rusków.

Opublikowano

Aye. CS:GO ssie. Jesli nie maszo choty na lola a podobaja ci sie gry z zakresu MMORPG to polecam Ci: RIFT, Tera i Aion. Cos nowego ala Fps-Nosgoth i fajna gierke Panzar. Swietne gry na dlugie wieczory. 

 

Oplaca sie jak najbardziej wrocic ale tylko jesli bedziesz gral dlugo, chyba, ze tylko 4fun...

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Warto, świetna gra, ale community 2/10

Btw gimber na PSN :v

Gość Ramzes.
Opublikowano

Moim zdaniem warto wrócić.

Jeśli masz 4 znajomych, z którymi mógłbyś grać i gadać na tsie to grałoby się bardzo fajnie 

Opublikowano

Nie , w ogole sie nie oplaca :)

nie bede uzasadnial dlaczego, bo wszyscy wiemy jak to jest;].

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Opublikowano

czasy lola minely nie warto :P

Czasy lola mineły? Bo youtuberzy zaczeli nagrywać z csgo i coraz mniej zjebanych polaczków w lolu a w cs flejmuje cie co 2-gi rusek i polak.

Opublikowano

Jeżeli masz ochotę na LoLa to warto wrócić i pograć dla zabawy, jednak często tą zabawę psuje słabe community, które teraz opiera się na flame i skrypterach. 

 

Polecam jesio Heroes of the Storm, obecnie trwa open beta, a 2 czerwca już finalna wersja wyjdzie. Też jest to MOBA, jednak bardzo łatwa i przyjemna. 

Budowniczy
Opublikowano

Sam wróciłem chociaż przerwa ma nie była wywołana tym że z własnej woli odszedłem od tej gry (zapierdol w szkole) i musze Ci powiedzieć że jak by nie ta meta tanków to gra jest jeszcze lepsza. Ode mnie spory pozytyw ale zrobisz jak uważasz na ten moment gry które mogą wciągnąć na dłużej to jedynie gta V i IV oraz lol. CS jak by nie te skiny byłby grą w której sens grania jest znikomy pozdrawiam ;)

Opublikowano

Gra warta zachodu, ale nie spędzaj dużo czasu na wakacje przy komputerze. :) Wyjdź ze znajomymi, rowerek, bieganie, melanże. :)

#KUPSEPSA #TAG SZYBKO

Opublikowano

Jak chcesz spędzić długie wieczory w dobrym klimacie to zagraj sagę gothic. :D :D

 

Warto.

"And I'm staying here to end my life,

down in the Rising Sun."
 

Opublikowano

Jak kolega wyzej, jak juz grac to tylko ze znajomymi, bo z randomami nie da sie na trzezwo.

Opublikowano

Wracaj skrypty nadal niewykrywalne można korzystać kappa

Właśnie o to mi chodzi że jak bym miał wrócić do lola to bym chciał grać

SAM (bez bola) i grać z ludzmi a nie z programami ;) Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Temat do zamknięcia. Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...