Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PBE 27/05 Nowe skiny Prehistoric, aktualizacja Dominiona i TT


Mileno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niezle te skiny wygladaja :D

Jakby nie te dodatkowe odnoza, to cho by wygladal prawie jak

renekton :D 

Licze, ze bedzie wiecej takich skinow, zeby mozna bylo zrobic z nich

druzyne, wiec Mid/Top/Jungla juz jest, jeszcze jakis ADC (Kog tu moze byc

z tym swoim koscianym skinem nwm jak sie nazywal), no i support :D

­Keelah se'lai

Opublikowano

Anivia & Renekton = must have ;3

 

Co do patha... Bardzo fajny, nieinwazyjny w przebieg gry.

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Opublikowano

Genialne jajko Anivii, Cho'Gat również bardzo fajnie wygląda, natomiast Renekton - nic specjalnego.

Opublikowano

Ładne skiny, zwłaszcza Anivia ptasznig. Ciekawe zmiany na mapie TT.

Opublikowano

Mogliby w takim razie ulepszyć wygląd skina do Cho'gatha, który już jest. Ten jakby z muzeum o dinozaurach nie pamiętam nazwy.

 

Z*********e wygląda ten nowy ale ciekawszy skin byłby coś a'la godzilla xD

Opublikowano

Genialne jajko Anivii, Cho'Gat również bardzo fajnie wygląda, natomiast Renekton - nic specjalnego.

 

Tobie mamo zawsze coś się nie podoba :P 

 

Anivia nieciekawa, Cho i Renekton elegancko, bardzo dobre skiny. Zmiany na trójkach ciekawe, chociaż na Dominionie nikt nie gra, nudne to jest. Cały patch całkiem interesujący. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

O kurde lebele ale skiny , tera riot się postarał :D , nareście aktualizacja dominiona i tt :D.

.

Opublikowano

Anivia model postaci paskudny, ale jajko śmiechowe, cho przypomina gnara na pasywie, a rakieton fajny, tylko że anivia 5 skinów, cho 5, rakieton 4, niech w końcu puszczą skiny do postaci które mają ich mało np do zeda (1 stale dostępny, jeden okresowo), quinn (2), fiora (2 w sklepie 1 halloweenowy), a nie w kółko nowe skiny do postaci które mają ich sporo.

Nowy abbysal daje dziwne staty, za mało hp dla tanków, i za mało ap dla magów/ap assasynów.

Dodanie hextech sweepera jako trinketa fajna sprawa, nie raz na timówkach trzeba było go kupić i zajmował slota ważnym itemom (fu timo)

 

Daje teraz bufa „Too Spooky” dla minionów które stają się „duchami”.

Dziwna idea aczkolwiek zacznie się opłacać w miare robić tego vilemawa

Opublikowano

Anivia bardzo ładna, reszta neutralna jak dla mnie, takie sobie. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...