Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Ciekawe pluginy na serw i pomysły.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chciałbym aby każdy dał mi jakieś ciekawe pomysły i bardzo ciekawe pluginy i IP serwera .

Moja : mc.H*****.pl

 

Pytanie : Znacie jakieś mało znane gildie ,a bardzo dobre?

Otwieram HARDCOR'A

Opublikowano

Co masz na myśli zawadzając pytanie " Znacie jakieś mało znane gildie ,a bardzo dobre? "

Co do samego serwera typu hardcore poszukaj w publikacjach mc co dany serwer oferuje może coś dobierzesz ew coś edytujesz albo coś 

Opublikowano

Witaj @Jarramore,

Chciałbym ciebie poinformować ,że otwieranie teraz serwera Hardcore jest nie opłacalne. Ale jak już za to się bierzesz proszę oto moje pomysły:

- Generator Kamienia

- CobbleX / SpongeX

- Skrzynki jak w CS:GO

- Boss / Giant

- Gildie (FunnyGuilds [najlepsze :) ])

- Nowe przedmioty do wytworzenia

- Jeżeli hardcore to tzw. "Koxy" i "Potki" wyłączone ! :)

- Serwer na 1.7-1.7.10 :)

Opublikowano

Witam.

Chciałbym aby każdy dał mi jakieś ciekawe pomysły i bardzo ciekawe pluginy i IP serwera .

Moja : mc.H*****.pl

 

Pytanie : Znacie jakieś mało znane gildie ,a bardzo dobre?

Otwieram HARDCOR'A

 

Może RevoGuilds?

http://www.mpcforum.pl/topic/1307072-dl-darmowy-revoguild-autorski-system-gildii-tab-ranking-komendy-administratora-i-wiele-wiele-wiecej/

Opublikowano

I

 

Witaj @Jarramore,

Chciałbym ciebie poinformować ,że otwieranie teraz serwera Hardcore jest nie opłacalne. Ale jak już za to się bierzesz proszę oto moje pomysły:

- Generator Kamienia

- CobbleX / SpongeX

- Skrzynki jak w CS:GO

- Boss / Giant

- Gildie (FunnyGuilds [najlepsze :) ])

- Nowe przedmioty do wytworzenia

- Jeżeli hardcore to tzw. "Koxy" i "Potki" wyłączone ! :)

- Serwer na 1.7-1.7.10 :)

Są opłacalne ...

Jest ich sporo ,lecz nie wiele dobrych ;)


CusT to już gildie mam :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...