Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
pyppky mszannan

[DL] SuperGildie 2!

4 posty w tym temacie

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

ELO DRODZY UŻYSZKODNIYCY MPCFORUM MAM DZISIAJ WAM DO POKAZANIA NOWY PLUGIN KTURY UKARZE SIE ZA 2 DNI WLASNIE PRZEBIEGAJOM OSTATNIE POPRAWKI I JUSZ KOMPILUJE TEN PLUGIN.

A SO TO AUTORSKIE GILDIE KTURE POSIADAJOM:

A) FUNKCJE ZAKLADANI GILDI WYMAGAN OPLATA: 64 BLOKI DIAXOW, 64 BLOKI ZLOTA, 64 KOXY, 64 BACONY NIE MOZNA TEGO ZMIENIC  PSZYSZŁYCH WERSJACH BENDZIE MOZNA

B) DODAWANIE I WYPIERDALANIE Z GILDII DODAWANIE - 64 BACONY WYWALANIE - 1 DIRT JA KWYWALI TO BAN NA 2 DNI I KILL TAKI TYPOWO POD HARDKOR BENDZIE MOZNA ZMIENIC W NOWSZEJ WERSJI

C) ROZWALANIE GILDIE MUSISZ ROZWLIC SWUJ BLOK NA GILDI I WSZYSCY DOSTANOM BANA NA 2 DNI I DEDA ALE GILDIA SIE USUNIE

D) MINI DROP WBUDOAWNY W GILDIE

JESTEM ZUPELNYM LAIKIEM W SPRAWAH OPRAWY GRAFICZNEJ WIENC PROSZE O POMOC.

HMM KOHANI ALE PEWNI MYSLICIE ZE TO ZA DARMO A JA WAM POWIEM TAK

W POLSCE NIE MA NIC K***A ZA DARMO MUSICIE DAC MI PONAD 30 LIKE TO UDOSTEPNIE PLUGIN. W INNYM WYPADKU DAM INNY SLABSZY PLUGIN.

POZDRAWIAM

PROCENT PRAC:

100%

100%

100%
100%

Hahahahhahaha nic za darmo? To ja wole brac FG lub NG.

Ps. Daj sobie słownikiem w łeb.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0