Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pilnie poszukiwana nowa seria na kanał 5830+ sub


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie, nie chciałbym za bardzo obijać w bawełnę tak więc przedstawię się i przejdę do sedna sprawy.

Więc kanał na który poszukujemy serii zwie się "AdasBambi", nagrywamy razem z kolegą.. Seria jest pilnie poszukiwana, dlaczego? Kończymy po woli serie z 2 serwerów, po zakończeniu ich chcemy zrobić serię do topki. Chodzi nam o serwer medium/hard /  hard/medium.
Jeżeli jesteś administratorem owego serwera, zamierzasz startować w najbliższym czasie, a Twój projekt się wyróżnia i jest ciekawy, pisz gg: 47094524
Statystki:
Wyświetlenia na poziomie 1100+ po 24 h od wrzucenia filmu

5800+ widzów

Dobra, aktywność przekłada się jak wiadomo efektywnie na graczy

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Opublikowano

Jakiego kolege masz na myśli? Polecam. Materiały na poziomie oraz miłe dla oka.

­a5kpx.png


 


Pamiętaj księżniczko, łobuz kocha najbardziej ! :*


 

Opublikowano

co z tego ze masz tyle subów skoro po tygodniu a nawet dwóch Twoje filmy nie osiągaja więcej niż 2k wyświetleń, a za serie krzyczysz 500 zł xD
jesteś niepoważnym człowiekiem, jest masa innych youtuberów, którzy maja mniej subów a mimo to przebijaja Twoje wyświetlenia i oczywiscie są tańsi

Opublikowano

Nie Polecam ... Aktywność ma Bo kupił Bot'a Od 1 osoby :) SS'y lajatą po necie... Taka Cena za Nabite ohh Nie polecam.

Opublikowano

Nie Polecam ... Aktywność ma Bo kupił Bot'a Od 1 osoby :) SS'y lajatą po necie... Taka Cena za Nabite ohh Nie polecam.

 

Nie polecam nie mily i wulgarny . 

 

co z tego ze masz tyle subów skoro po tygodniu a nawet dwóch Twoje filmy nie osiągaja więcej niż 2k wyświetleń, a za serie krzyczysz 500 zł xD

jesteś niepoważnym człowiekiem, jest masa innych youtuberów, którzy maja mniej subów a mimo to przebijaja Twoje wyświetlenia i oczywiscie są tańsi

Widzę, że 3 na raz panów wjechało z jednego osiedla. Co do "tańszych i lepszych" polecam sprawdzić liczbę osób, którą ja przyciągam na serwery i tych osób, które mają rzekomo mniej subów, lepszą aktywność :)

Co do nabijanych, ja pod filmami udostępniam statystyki, każdy może zobaczyć i porównać, bo jak widać co niektórzy youtuberzy (wy w dodatku, tutaj jedna osoba), macie zablokowane owe statystyki, a aktywność "z dupy" .

@ Oferta dalej aktualna.

Opublikowano

Hmm... widzę, 3 kolegów wjechało aby napisać negatywną opinie. No trudno, każdy ma przecież opcje "statystyki" i może zobaczyć, czy nabijane, czy nie :).

Opublikowano

Widzę, że 3 na raz panów wjechało z jednego osiedla. Co do "tańszych i lepszych" polecam sprawdzić liczbę osób, którą ja przyciągam na serwery i tych osób, które mają rzekomo mniej subów, lepszą aktywność :)

Co do nabijanych, ja pod filmami udostępniam statystyki, każdy może zobaczyć i porównać, bo jak widać co niektórzy youtuberzy (wy w dodatku, tutaj jedna osoba), macie zablokowane owe statystyki, a aktywność "z dupy" .

@ Oferta dalej aktualna.

 

A ile graczy zabierasz ze sobą na kolejny serwer po skończeniu serii? 

To jest raczej ważniejsza kwestia ; )

Opublikowano

youtube to juz nie to samo co kiedys ,kiedys nagrywalo sie dla przyjemnosci teraz scigacie sie kto gdzie idzie i kto ile kasy dostanie za nagrywanie ,powinniscie robic to za darmo z "hobby" bo i tak youtube placi wam za partnerstwo to juz jest wystarczajace za nagrywanie tego co i tak bys zrobil grajac w dana gre lub na danym serwerze. Nie polecam

Nowe konto zbanowane na 30 dni xD Administracja tego forum to banda.. domyślcie się czego ;)

Opublikowano

A ile graczy zabierasz ze sobą na kolejny serwer po skończeniu serii? 

To jest raczej ważniejsza kwestia ; )

Dokładnej ilości Ci nie przybliże, bo zazwyczaj jak nagrywam gdzieś, to są inni youtuberzy i nie można tego zliczyć, mogę na statystykach z SG powiedzieć, że w ciągu miesiąca zarejestrowało się ponad 300 osób (SG raczej mało grywalny przez PL, wiadomo dlaczego, inny język, inna mentalność) 300 kont, aktywnych, nie że tylko zarejestrowane, wiec jak na globala SG to nie tak źle. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...