Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zrobić aby działała nowa binka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wrzuciłem wszystko zgodnie z instrukcjami, zmieniłem pong, type ustawiłem na 1. I wszystko wchodzi lecz jest błąd łączenia z serwerem w syserr nie ma żadnego błędu. Instalowałem zarówno gotowca jak i samodzielnie. Robie na plikach SF by Badar.Game 2089 by infinity. korzystam z tuta z http://www.mpcforum.pl/topic/914187-co-zrobic-aby-dziala-nowa-binka/ edytowałem serverinfo.py Proszę o pomoc.Z serwerem łączy na cliencie 2010 ze starą binką natomiast z nową już nie.Serwer na Hamachi.

 

HOSTNAME: channel1
CHANNEL: 1
PORT: 13000
P2P_PORT: 14000
DB_PORT: 15000
DB_ADDR: localhost
MAP_ALLOW: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 23 24 25 41 43 44 45 61 62 63 64 65 66 69 70 71 72 73 104 108 109 67 68 80 74 75 76 77 78 79 100 101 103 105 107 110 111 112 180 190 191 192 193 194 206    
#MAP_ALLOW: 113 184 185 186 187 188 189 193 179
TABLE_POSTFIX:
PASSES_PER_SEC: 25
SAVE_EVENT_SECOND_CYCLE: 180
PING_EVENT_SECOND_CYCLE: 180
PLAYER_SQL: localhost mt2 mt2!@# player
LOG_SQL: localhost mt2 mt2!@# log
COMMON_SQL: localhost mt2 mt2!@# common
LOCALE_SERVICE: germany
#TEST_SERVER: 1
#NO_PK: 1
MALL_URL: minishop.nw3-network.org
adminpage_ip0: 80.79.127.10
admin_page_password: loldeinemasucktaberderbe8765
VIEW_RANGE: 20000
CHECK_MULTIHACK: 1
adminpage_ip1: localhost
adminpage_ip2: localhost
adminpage_ip3: localhost
 MAX_LEVEL: 250

 

 

 

import locale
if locale.IsEUROPE():
   STATE_NONE ="..."

   STATE_DICT = {
       0 :"...",
       1 :"NORM",
       2 :"BUSY",
       3 :"FULL"
   }
   SERVER01_CHANNEL_DICT = {
       1:{"key":11,"name":"CH1   ","ip":"25.146.118.100","tcp_port":13000,"udp_port":13000,"state":STATE_NONE,},
   }
   REGION_NAME_DICT = {
       0 : "POLAND",
   }
   REGION_AUTH_SERVER_DICT = {
       0 : {
           1 : { "ip":"25.146.118.10", "port":11002, },
       }
   }
   REGION_DICT = {
       0 : {
           1 : { "name" :"Insurrection MT2", "channel" : SERVER01_CHANNEL_DICT, },
       },
   }
   MARKADDR_DICT = {
       10 : { "ip" :"25.146.118.10", "tcp_port" :13000, "mark" : "10.tga", "symbol_path" : "10", },
   }

   TESTADDR = { "ip" : "25.146.118.10", "tcp_port" : 50000, "udp_port" : 50000, }

Opublikowano

Zmieniłem serwer na no hamachi i tym razem zaczął łączyć aczkolwiek wywala mi metka całkowicie po zalogowaniu.O co chodzi? gdzie popełniam błąd?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...