Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Konto League of Legends | Gold 2 | EUNE | 71 champs | 16 skinów


Małpa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto League of Legends
Metoda kontaktu: Prywatna wiadomość na forum, GG:39514467
Opis rzeczy: Chcę sprzedać konto w grze League of Legends na serwerze EUROPE NORDIC EAST. Nie gram już w tę grę, więc nie oczekuję wysokiej ceny :)

PS. Nick nie ma końcówki PL, ani innych tego typu, jest to jedno słowo, bez żadnych cyfr :)

Postaci, skiny i wszystkie inne informacje w zdjęciach.

Oczekiwana/oferowana cena: 65zł - PayPal
Zdjęcia/inne informacje:

Ilość championów: 71

Ilość skinów: 16

Wartość skinów: 14 255 RP

Wartość skinów: ~375zł (nie wliczając promocji na zakup RP)

 

Dywizja:

 

 

Q0b8Gc2.jpg

82LDzHH.png

FMf2zCH.png

E5INLKr.png

 

 

 

Postaci:

 

 

 

AT3bmsN.jpg

VdiJzKE.jpg

iJg2i5N.png

 

 

 

Ikony:

 

 

XBtbiXW.png

fcLsadP.png

w31Haru.png

i reszta podstaowowych

 

 

 

Skiny(skórki):

 

 

wFCv8TY.png - niedostępny, 520rp ~15zł

GL83nXt.png - niedostępny, 520rp ~15zł

PM5q9NN.png - darmowy

co3ffDE.png - 520rp ~15zł

o3MmWAm.png - 975rp ~25zł

r7gpSBT.png - 975rp ~25zł

 w3RhBPs.png - 975rp ~25zł

ML422Jr.png - 975rp ~25zł

tqAs6V6.png - 975rp ~25zł

bbSNR1P.png - 1350rp ~35zł

Ur5fSJs.png - niedostępna, nagroda za sezon 2014

6lKNFLZ.png - 520rp ~15zł

MMUUMcG.png - 975rp ~25zł

HNz0417.png - darmowy

lVfqZee.png - 750rp ~20zł

bBj2vVf.png - 3250rp ~85zł

hiI1s3p.png - 975rp ~25zł

 

 

 

 

Runy:

 

 

Ua4KBy2.jpg

Wszystko widać na tym screenie :P

 

 

Konto nie miało żadnych blokad na chat. Nie ma też żadnego opóźnienia co do długości czekania w kolejce.

Na koncie nie używano żadnych wspomagaczy, czy innych tego typu rzeczy.

Nie były używane żadne fake/kradzione karty/konta aby kupować RP.

Opublikowano

Powiem Ci tak: na moim koncie kasa wydana na RP to ponad 1000 zł i mam oficjalnego maila od rito, ale nie wiem czy dał bym radę je sprzedać za 200-250 zł (raczej nie), a ty żądasz 125 zł przy wydanych ponad 370... Według mnie Twoja cena jest śmieszna i mało opłacalna. Taka moja opinia.

Opublikowano

Powiem Ci tak: na moim koncie kasa wydana na RP to ponad 1000 zł i mam oficjalnego maila od rito, ale nie wiem czy dał bym radę je sprzedać za 200-250 zł (raczej nie), a ty żądasz 125 zł przy wydanych ponad 370... Według mnie Twoja cena jest śmieszna i mało opłacalna. Taka moja opinia.

Może i masz rację :)

 

Zejdę z ceną do 100, ale to tylko dlatego że nie zależy mi na szybkiej sprzedaży konta.

Opublikowano

Może i masz rację :)

 

Zejdę z ceną do 100, ale to tylko dlatego że nie zależy mi na szybkiej sprzedaży konta.

Jeśli Ci zależy na szybkiej sprzedaży konta zejdź z ceną do ok. 50 zł, bo według mojej wyceny jest tyle warte.
Opublikowano

Jeśli Ci zależy na szybkiej sprzedaży konta zejdź z ceną do ok. 50 zł, bo według mojej wyceny jest tyle warte.

Nie zależy mi na szybkiej sprzedaży, napisałem :P

Opublikowano

 

Nie zależy mi na szybkiej sprzedaży, napisałem :P

Sorry, źle przeczytałem, ale to nie zmienia faktu, że cena za wysoka ;)
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...