Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z przeniesieniem skina z eq na csgolounge


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem z wyciągnięciem skina a raczej jakiejś naklejki z lounge'a do mojego eq :P Coś wyskakuje , że nie ma botów dla mnie . Wszystkie inne skiny do broni wyciągnąłem normalnie . Wie coś ktoś może co i jak ? :P

 

 post-606049-0-83125500-1432309464_thumb.png

Opublikowano

"Nie możemy znaleźć dla Ciebie bota" - tłumaczenie

Wniosek: Boty aktualnie są przepełnione.

No spoko, ale od wczoraj? Inne skiny wyciągnąłem normalnie :P

Opublikowano

Danego skina nie ma w posiadaniu żaden bot.

Tylko LAN'y (czasami małe wyjątki). #PEWNIAKI

Tylko znane dla mnie drużyny.

Maksymalnie 3 mecze dziennie.

 

* Są to moje trzy złote zasady, nie zostały opisane te podstawowe (np. Zakaz zmieniania beta bez poważnego powodu).

Opublikowano

"Nie możemy znaleźć dla Ciebie bota" - tłumaczenie

Wniosek: Boty aktualnie są przepełnione.

Zapomniałeś o jednym słowie - odpowiedniego, to zmienia sens zdania. Nie znalazło mu odpowiedniego bota, czyli - boty nie są przepełnione, tylko żaden nie posiada tej naklejki.

 

Spróbuj napisać na ich grupie na Steamie. 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...