Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Redakcja Działu World Of Tanks


Nysharrr.

Redakcja WOT  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcielibyście, aby w dziale World Of Tanks była redakcja

    • Tak.
      4
    • Nie, bo po co.
      5
    • Nie mam zdania.
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Była i nie wypaliło, sam pisałem wszystko. Można by było jeszcze raz spróbować. 

 

@Edit

Może osoby, które były by zainteresowane ew. wstąpieniem w szeregi redakcji niech napiszą tu, bądź zadeklarują się w ankiecie. 

Opublikowano

Była i nie wypaliło, sam pisałem wszystko. Można by było jeszcze raz spróbować. 

 

To w takim razie nie będziesz już pisał sam. Ja mogę się tym zająć i pisać.

graphic.png

Opublikowano

Tak, ale pod warunkiem że nie będzie to polegało wyłącznie na zżynaniu wiadomości ze strony gry.  Jako odbiorca oczekiwał bym felietonów na temat gry, newsów w pigułce, krótkich przedstawień zapowiedzi czy Q&A, poradników.

Opublikowano

Tak, ale pod warunkiem że nie będzie to polegało wyłącznie na zżynaniu wiadomości ze strony gry.  Jako odbiorca oczekiwał bym felietonów na temat gry, newsów w pigułce, krótkich przedstawień zapowiedzi czy Q&A, poradników.

 

Mam parę pomysłów, typu wywiady itp., jeżeli to by się udało i byłbym w to włączony.

 

 

Była i nie wypaliło, sam pisałem wszystko. Można by było jeszcze raz spróbować. 

 

@Edit

 

Może osoby, które były by zainteresowane ew. wstąpieniem w szeregi redakcji niech napiszą tu, bądź zadeklarują się w ankiecie. 

 

 

Mamy dwie osoby. Sądzę, że lepiej będzie jak już pomysł przejdzie.

graphic.png

Opublikowano

Sorki, ale nie. Była, nie wypaliła. W WoT jest o czym pisać, to prawda, lecz prowadzenie redakcji pochłania sporo czasu, a ani ja, ani @kYRA. nie mamy na to czasu i chęci.

Jest wiele miejsc z informacjami, nowościami i zmianami dot. gry - oficjalna strona gry, Dom1n.com, fanpage World of Tanks Polska i wiele innych. Jest sens robić kolejne miejsce z informacjami, które i tak są powielane w każdym z tych miejsc? Sam codziennie sprawdzam po kilka razy blog Dom1na i stąd głównie czerpię informację dot. nowości w grze. Na naszym forum zawsze można utworzyć temat w celu przedyskutowania jakiejś zmiany, aktualizacji, cokolwiek.

Opublikowano

Pomysł fajny, ale za dużo już tego jest w "okolicy" ;)

Zgadzam się z @Juri, zawsze można stworzyć temat... co czasami robię :)

test

 

 

Opublikowano

Sorki, ale nie. Była, nie wypaliła. W WoT jest o czym pisać, to prawda, lecz prowadzenie redakcji pochłania sporo czasu, a ani ja, ani @kYRA. nie mamy na to czasu i chęci.

Jest wiele miejsc z informacjami, nowościami i zmianami dot. gry - oficjalna strona gry, Dom1n.com, fanpage World of Tanks Polska i wiele innych. Jest sens robić kolejne miejsce z informacjami, które i tak są powielane w każdym z tych miejsc? Sam codziennie sprawdzam po kilka razy blog Dom1na i stąd głównie czerpię informację dot. nowości w grze. Na naszym forum zawsze można utworzyć temat w celu przedyskutowania jakiejś zmiany, aktualizacji, cokolwiek.

Juri, jak coś ja moge się tym zająć i sądzę, że @Ziółko. też. Nie będziemy wstawiać wtedy samych informacji o nowościach, tylko będziemy przeprowadzać wywiady lub pisać felietony na temat gry. @Juri. Pogadajmy jeszcze na pw.

graphic.png

Opublikowano

Juri, jak coś ja moge się tym zająć i sądzę, że @Ziółko. też. Nie będziemy wstawiać wtedy samych informacji o nowościach, tylko będziemy przeprowadzać wywiady lub pisać felietony na temat gry. @Juri. Pogadajmy jeszcze na pw.

Dokładnie, już Ci o tym pisałem, że chętnie podejme się tego wyzwania, wcześniej gdy byłem liderem, nie miałem jeszcze doświadczenia w prowadzeniu redakcji. 

Opublikowano

Dokładnie, już Ci o tym pisałem, że chętnie podejme się tego wyzwania, wcześniej gdy byłem liderem, nie miałem jeszcze doświadczenia w prowadzeniu redakcji.

Pogadaj też z Jurim, w razie czego mam już całkiem spore doświadczenie, powinniśmy sobie poradzić.

graphic.png

Opublikowano

Imo nie ma co startować z redakcją. Plakietka dla 2 osób, max. 3, administrator będzie miał dużo roboty z tworzeniem rang, działów itd., a potem nie wiadomo czy wypali. Róbcie tematy jeśli chcecie, wątpię że będzie zainteresowanie, bo to informacje z "4" ręki... devsi>forum>ten nowy blog tej kobiety...>Dom1n>mpc. Ma to sens? 

 

@offtop

Ja teraz próbuję zainstalować system na moim nowym pc, wreszcie będę mógł grać w WoT'a kiedy tylko chcę :P

Opublikowano

Imo nie ma co startować z redakcją. Plakietka dla 2 osób, max. 3, administrator będzie miał dużo roboty z tworzeniem rang, działów itd., a potem nie wiadomo czy wypali. Róbcie tematy jeśli chcecie, wątpię że będzie zainteresowanie, bo to informacje z "4" ręki... devsi>forum>ten nowy blog tej kobiety...>Dom1n>mpc. Ma to sens?

 

@offtop

Ja teraz próbuję zainstalować system na moim nowym pc, wreszcie będę mógł grać w WoT'a kiedy tylko chcę :P

Pogadajmy na pw.

graphic.png

Opublikowano

Zróbmy tak. Piszcie do działu głównego newsy tak, jakbyście to robili do redakcji. Jeśli będziecie zdeterminowani, a newsy będą rozbudowane, estetyczne i poprawne, założymy redakcje. Czas na wykazanie macie do wakacji, więc sporo. Chyba że @kYRA. ma inne pomysły.

 

PS Już na nowym kompie! :)

Opublikowano

Zróbmy tak. Piszcie do działu głównego newsy tak, jakbyście to robili do redakcji. Jeśli będziecie zdeterminowani, a newsy będą rozbudowane, estetyczne i poprawne, założymy redakcje. Czas na wykazanie macie do wakacji, więc sporo. Chyba że @kYRA. ma inne pomysły.

 

PS Już na nowym kompie! :)

 

Okej zrobimy taką "tajną grupę". Dzięki. Zamykaj. Graty nowego kompa ;)

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...