Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Korzystac I Nie Zostac (Przyuwazonym/Zlapanym) Na Czitach :P


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcialem was sie zapytac , jakie sa wasze sposoby na korzystanie a jednoczesnie nie danie sie wykryc na czitach :) .. Chodzi glownie o WH/SH/AIM :P

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano
SH/AIM

 

Powodzenia żeby cię na tym nie złapali..

 

WH

 

Też nie będzie problemu.

Opublikowano

SH i AIM to niemożliwe do "niewykrycia". SH wiadomo czemu,a AIM to i tak widać,że celownik skacze.

WH możesz udawać,że niby nie masz ale prędzej czy później to bedzie widać :D.

Opublikowano

Zależy raz grałem na takim serwie z 6 dni na wh i nie raz z aimem , ale z taką szybkością , że ledwo był zauważany miał mi tylko centralnie namierzać na klatke piersiową ;d Trzeba tylko udawać trochę zamulonego i nie mieć statów 30/1 ....

koxam.png

to było 19 vs 3 (ja w 3) na aim z awp ^^ U góry mój wynik :)

Opublikowano

Musicie używać wh tak, żeby obserwujący was tego nie zobaczyli tzw. Robić ruchy myszką jakby wh nie było :)

 

Czyli normalnie idzie koles za sciana, to wy nie celujecie sobie juz na niego itd, tylko isc w inna strone np. i udawać, ze on was zaskoczyl :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Najlepiej nie grać na botach bo do klanu nie wezmą :)

Ja jestem nowy w cs i chcialbym miec bota jakiegos zebyscie wytumaczyli jak sie gfo wlancza

NIE HACKÓJ NA SERVERACH NA KTORYCH GRAJA POLACY LEPIEJ WEJDZ NA TO GDZIE GRAJĄ NIEMCY BO TO NOOBY

Opublikowano

Poprostu nie miej statów 10/0 to nie zauważą lub graj tak jak byś był lowem a jakoś zabijał :)

Pozdrawiam

(zbieram + nie - :) )

Opublikowano

Czyli wh ściąga się po to żeby specjalnie lamić?

 

Odpowiedź udzielona 7 razy.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...