Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odmień wygląd forum! Czerwony skin MPC zrobiony w CSS/Stylish.


Gość Valze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Okej, moja przeróbka stylu MPC na bardziej czerwony zrobiona w Stylish.

 

Tutaj screen jak forum się prezentuje:

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/504101431725571949229.jpeg

 

A tutaj jak go zainstalować i zmienić przezroczystość/tapetę:

https://www.youtube.com/watch?v=qLixFpyE8II&feature=youtu.be

Sorki za błędy i pomyłki, wyszedłem z wprawy, dawno nie gadałem do monitora :P

 

Link do dodatku:

https://userstyles.org/styles/113949/valzestylempc

 

Wersja fioletowa @554461402688252517908.png Mayard.

https://userstyles.org/styles/114049/fioletowempc-valze-mayard

 

Strona z tapetami:

http://alpha.wallhaven.cc/

 

Sugestie i opinie możecie przedstawić w temacie.

Opublikowano

Black memberzy też mają czarny nick

Ja bym to rozwiązał banując black memberów

Opublikowano

Black memberzy też mają czarny nick

Ja bym to rozwiązał banując black memberów

 

Coś wymyślę, więc już 2 rzeczy do poprawienia, ale to już jutro :P

Opublikowano

Przekreśl i po sprawie :P

A opacity możesz pokombinować i dodać tylko kolorom tła, dzięki temu będzie można zrobić czytelny tekst nawet przy 50%

Opublikowano

Przekreśl i po sprawie :P

A opacity możesz pokombinować i dodać tylko kolorom tła, dzięki temu będzie można zrobić czytelny tekst nawet przy 50%

 

Właśnie w tym jest problem, bo zbanowany od zwykłego użytkownika nie różni się zbytnio i nie ma się o co zaczepić.

Opublikowano

Właśnie w tym jest problem, bo zbanowany od zwykłego użytkownika nie różni się zbytnio i nie ma się o co zaczepić.

Miałem namyśli coś takiego: MrCybucH

Wtedy kolor obojętny

Opublikowano

Ok, dzisiaj poprawiłem problemy z tłem bo się bugował wraz z edytorem tekstu, zbanowany od teraz ma chudszy czarny nick, normalni użytkownicy domyślny pogrubiony biały, i niektóre niedobitki z niebieskiego tła poprawiłem na czerwony.

 

Żeby zastosować zmiany musicie usunąć bieżący skin i pobrać go na nowo.

Opublikowano

Poprawiłbym kolory na czerwony, bardziej pasują. :P

kTE6TzA.png

 

 

djUdqTO.png

 

7OMxqzJ.png

 

Na razie naprawiłem ten komunikat o zatwardzeniu i przy statusie na najechaniu, ale teraz muszę wyjść, więc dopiero później pokombinuję z "online". 

Opublikowano

Poprawiłbym kolory na czerwony, bardziej pasują. :P

kTE6TzA.png

 

 

djUdqTO.png

 

7OMxqzJ.png

 

Zmienione na czerwone te Online, atrybuty tematów np. podpięty, rozwiązany itp i numeracja stron z zielonego na czerwony.

Opublikowano

najpierw yyy

z wysz... yyy w wyszukiwarce yyyy

najpierw yyy instalujemy dodatek akceptujemy przyciskiem dodaj yyy

 

PROSZE CIE

 

 

ale styl fajny, nie ma co, dla nocnych kruków, ehe

hiFG4ZA.png

 

Opublikowano

najpierw yyy

z wysz... yyy w wyszukiwarce yyyy

najpierw yyy instalujemy dodatek akceptujemy przyciskiem dodaj yyy

 

PROSZE CIE

 

Komentujesz mój film czy skin?

Opublikowano

Wygląda całkiem spoko, ale bardziej by pasował po prostu na jakieś forum o Wiedźmnie niż na takie ogólnotematyczne forum jak MPC.

Opublikowano

Co macie do wiedźmina?

 

Co do skina to lepszy niż standardowy. 

Idealnie by bylo jakby zamiast czerwonego byl kolor niebieski, ale to juz kwesita gustu ;)

XrgAYyk.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...