Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szybki Poradnik Z Kolorowa Biala Lista


rresz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<- Reklama

<- Reklama

<- Reklama

<- Reklama

<- Reklama

<- Reklama

<- Reklama

<- Reklama

<- Reklama

<- Reklama

<- Reklama

<- Reklama

<- Reklama

<- Reklama

<- Reklama

 

 

Poradnik Dla: Spigot

 

1. Krok Pierwszy

 

pobierasz winscp lub filezile 

 

http://winscp.net/eng/download.php

 

2. Krok Drugi 

 

laczysz sie ze swoim ftp serwera wszystkie dane do polaczenia

znajdziesz w swoim panelu użytkownika

 

3. Krok Trzeci 

 

Otwierasz spigot.yml za pomoca world pad , notatnika

 

4. Krok Czwarty

 

Zmieniasz kodowanie na UTF-8

 

5. Krok Piaty 

 

Kopiujesz znak paragrafu 

§

​6. Krok Szósty

 

Zmieniasz wygląd wiadomości w taki sposób  

messages:
  whitelist: §cSerwer ma wlaczona biala liste
  unknown-command: §cKomenda nieznana. 
  server-full: §cSerwer jest pelny wykup range premium
  outdated-client: Outdated client! Please use {}
  outdated-server: Outdated server! I'm still on {0}
  restart: §fSerwer jest restartowany 

​7. Krok Siódmy

 

​Cieszysz się z kolorowych wiadomości  :)

 

Zmiana kodowania na UTF-8 

 

 

291081431754331912998.png

 

 

 

Linki do pobrania spigota:

 

http://getspigot.org/spigot/

 

Poradnik Dla: Bukkit

 

1. Krok Pierwszy

 

pobierasz winscp lub filezile 

 

http://winscp.net/eng/download.php

 

2. Krok Drugi 

 

laczysz sie ze swoim ftp serwera wszystkie dane do polaczenia

znajdziesz w swoim panelu użytkownika

 

3. Krok Trzeci 

 

Otwierasz bukkit.yml za pomoca world pad , notatnika

 

4. Krok Czwarty

 

Zmieniasz kodowanie na UTF-8

 

5. Krok Piaty 

 

Kopiujesz znak paragrafu 

§

​6. Krok Szósty

 

Zmieniasz wygląd wiadomości w taki sposób

  shutdown-message: §cSerwer Wylaczony
  whitelist-message: §cNie Jestes Na Bialej Liscie

​7. Krok Siódmy

 

​Cieszysz się z kolorowych wiadomości  :)

 

Linki do pobrania Bukkit'a:

 

http://tcpr.ca/craftbukkit

Opublikowano

A co jeżeli ktoś nie ma spigot,a? Tego nie wytłumaczyłeś... 

 

Słaby poradnik....

508w00.jpg  LICZĘ NA +


Piszesz coś do mnie dodaj @I'm_rudy


Opublikowano

A co jeżeli ktoś nie ma spigot,a? Tego nie wytłumaczyłeś... 

 

Słaby poradnik....

Chyba, żeby mieć spigot.yml potrzebny jest do tego silnik spigota. Jeżeli posty nabijasz to pozdro 600. Wracając do tematu. Fajnie wytłumaczone. +

banner.jpg

Opublikowano

Nie rozumiem jednej rzeczy. Jeśli ktoś owego spigot'a nie ma to co wtedy trochę mogila. Jesli, moglbys objaśnić co wtedy byłbym ci dłużny.

Zastanawiam sie, też dlaczego rresz nabijasz posty typu "" dzięki""

Opublikowano

Chyba, żeby mieć spigot.yml potrzebny jest do tego silnik spigota. Jeżeli posty nabijasz to pozdro 600. Wracając do tematu. Fajnie wytłumaczone. +

 

 

MOŻE DAJ CHOCIAŻ LINK DO POBRANIA SPIGOTA BO WIESZ NIE WSZYSCY Z NIEGO KORZYSTAJĄ MÓZGU...

508w00.jpg  LICZĘ NA +


Piszesz coś do mnie dodaj @I'm_rudy


Opublikowano

A jak ktoś zrobi poradnik pod linuxa to marudzicie że może niektórzy mają windowsa? Ogarnijcie się, spigota znajdziecie w necie. Trochę kodowanie poszło w pierwszym poście, chyba że to wina taptalka. Ogólnie to prosta sprawa, ale nie każdy mógłby na to wpaść

    Autorski plugin na gildie!

newlogo.png

Opublikowano

Dodam ze jak ktoś nie rozumie to niech sie kontaktuje na pw to pomoge :) 

 

strona o spigocie Znajdziecie tam  download :D 

Opublikowano

1. Nie wyjaśniłeś, jak zmienić kodowanie UTF-8. Oczywiście jest to proste, ale w dzisiejszych czasach trzeba każdemu (w sensie 8-12 letnim użytkownikom) pokazać palcem co i jak.

2. Po co Piszesz Z Samych Dużych Liter, jak ja to zrobiłem przed chwilą? Wiem, że zachowuję się jak jakiś nauczyciel polskiego, ale bez przesady... Ty wiesz, jak to wygląda nieestetycznie?

 

Sam z siebie poradnik całkiem dobry pomysł, ale wygląd.. Ach... BRZYDKO! :)

Opublikowano

@MCPlayG poprawilem troche wyglad , tresc itp :)

myślę ze teraz każdy zrozumie :) 

Opublikowano

Według mnie nadal źle to wygląda. Umiał bym to inaczej zrobić. Poza tym funkcję zmiany kodowania, ma też Notepad++, który też jest popularny.

Opublikowano

up1 ale to nie jest twoj temat wiec wiesz :D jak byś mial swój to byś sobie przerabial i nie tylko notepad ma kodowania :)

Opublikowano

odświeżam i zapraszam do dalszego komentowania :)

Opublikowano

Według mnie nadal źle to wygląda. Umiał bym to inaczej zrobić. Poza tym funkcję zmiany kodowania, ma też Notepad++, który też jest popularny.

On ma trochę racji. Dla twojego dobra. Polskie znaki? Zapominacie o nich. ZA DUŻO UNICODE W TYM ŚWIECIE.

banner.jpg

Opublikowano

Nie ma sprawy , zapraszam do dalszego komentowania oraz likowania :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...