Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kostiumy/skiny, rzemieślnictwo/wytwarzanie itemów, Fraya, poboczne misje, dungi/rajdy


N7Reny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Czy kostiumy/skiny broni z tera shopu można kupić za golda ?

2. Rzemieślnictwo i wytwarzanie itemów są opłacalne ? - porównuje tu do Last chaos w którym crafting był zbędny i do 4Story w którym jedną z 2 opcji zdobycia zbroi pvp był crafting.

3.[server Freya] Jak najlepiej zarobić i na którym poziomie?

4.Czy misje poboczne(nie związane z historią) opłaca się robić ?

5.Są w Terze jakieś dungeony/rajdy dla większych grup ?

 

 

"Samogwałt to przyjemność, sam gwałt to już kara"

 

Opublikowano

1. Czy kostiumy/skiny broni z tera shopu można kupić za golda ?

2. Rzemieślnictwo i wytwarzanie itemów są opłacalne ?

3.[server Freya] Jak najlepiej zarobić i na którym poziomie?

4.Czy misje poboczne(nie związane z historią) opłaca się robić ?

5.Są w Terze jakieś dungeony/rajdy dla większych grup ?

1. Tak. U Trade Broker.

2. Szczerze powiedziawszy to nie wiem, nie wnikałam.

3. Dopiero zaczęłam grać na tym serwerze.

4. Opłaca, ja przynajmniej robię te, które dają dość dużo expa, resztę pomijaj, bo mi się nie chcę robić ;d

5. Tak, np.: Kezzel’s Gorge (7 graczy), Wonderholme (10 graczy) - chyba, że coś zmienili.

Opublikowano

 

5. Tak, np.: Kezzel’s Gorge (7 graczy), Wonderholme (10 graczy) - chyba, że coś zmienili.

5.Został tylko Rift Edge , Kezzel i wonderholme usunięte są.

Opublikowano

 

3.[server Freya] Jak najlepiej zarobić i na którym poziomie?

 

Od 1 lvla zbieraj sobie roślinki, ore i kryształy, często dropią z nich więcej i mniej warte rzeczy, ale na początek masz. Z tego co pamiętam możesz jeszcze sprzedawać Sea Chesty u TB, które dostaje się za daily questa Corsairs Stronghold, to możesz robić od 30 lvla. Nie gram już chwilę nie Frayi, ale myślę, że dużo się nie zmieniło. Mam nadzieję, że coś pomogłam. :3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...