Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Proszę o poradę - Metin2.pl Tortuga


zix-u

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jakis czas temu wrocilem na Tortuge i na ten moment posiadam:

bodego 54 lvl aura m4 berek m1

z buffem ozeniony skille m3/m2 40 lvl.

 

eq:

 

fma 9 27 sr kd 3

smierta 9 1500 pz 15 wart

ebo 9

zelak 9

srebrna 8

naszyjnik 1500

buty 1500

 

Mam militara i skonczonego biologa czytam skille ale mam odlozone 150 kk i zastanawiam sie w co je zainwestowac? i na czyn polecacie zarabiac na tortudze przy tym lvl'u? mam rekawice sciaagana jak cos. dzieki za odpowiedzi :)

Opublikowano

Możesz próbować bić metiny na Sohan. A yangi zainwestuj w ku żeby podbić trochę skille bo eq masz w miarę ok.

*Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Na każdym serwerze formą zarobki jest bicie kamieni metin, robie DT bądź po prostu expienie i wyciąganie z tego kasy.
Jak chcesz możesz inwestować w IS i to sprzedawać :) Noobskie ale jest. :D

ViaCamp.pl - Obozy Młodzieżowe i kolonie letnie dla dzieci! Najlepsze w Polsce!

Obóz Paintballowy • Obóz Quadowy • Obóz Gokartowo - Quadowy • Obóz Sportów Wodnych • Obóz z Psem 

• Obóz Przygodowy • Obóz Wypoczynkowy • Obóz Dla Dzieci • Obóz Młodego Kadrowicza • Rejsy Żeglarskie  • Obóz DIY (artystyczny)  • Obóz Quadowo-Przygodowy  • Obóz Gitarowy • Elfy z Zielonego Wzgórza • Obóz Językowy (Angielski) - Sounds Great!

 

Opublikowano

Na każdym serwerze formą zarobki jest bicie kamieni metin, robie DT bądź po prostu expienie i wyciąganie z tego kasy.

Jak chcesz możesz inwestować w IS i to sprzedawać :) Noobskie ale jest. :D

Lepiej przy tym dt morde sobie bić :) odlurować moby 3 kontem. Zostać buffem i wojem i orać :)

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...