Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] BurakxD vs TenZhasztagiem


BurakxD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1390926806-U173186.png
Wyzywający BurakxD
Wyzwany: #
Wstawienie prac do: do poniedziałku
Głosowanie do: do 3 dni
Tematyka:
diss
Notatka: 16 wersów zaczynasz

Opublikowano
Zly debiut typie, chcesz zaczac tutaj z dissem na mnie?

Co mi z walki z jednym zolnierzem, skoro solo niszcze armie.

A jak juz zaczalem grubo, no bo wyjechalem z wojskiem,

Twoj pomysl byl postrzelony i to bardzo, a nie troche.

W ogole k***a nie wiem, skad tacy jak ty sie wzieli,

Popraw moj nick w temacie, Hasztag ma byc z duzej litery.

Twe zagubione skille, nawet Holmes leci w c***a, bo nie szuka,

To nie Anglia jest a Polska, jak nie cebula to burak.

Pewnie cukrowy jak wata, lecz daleko Ci do bialej smierci,

Zabijesz co najwyzej siebie, nie chce mi sie dobijac leszczy.

Nie musze Ci udowadniac, ze jestem od Ciebie lepszy,

A jak troche sie postaram, nie skumasz o czym sa wersy.

Jakbym przeprowadzil atak, to bys spierdolil jako pierwszy,

I nie mialbys po co wracac, poki panuje tu prawo piesci.

Nie chce mi sie wymyslac punchy, a Ty umiesz chociaz troche?

Po prostu stwierdzam fakty, wyrocznia jak Gloria Foster.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...