Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co powinnien zawierać serwer EasyHC?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Coś czego nigdzie nie było. ;)


Przykładowo:


 


* Nowy system dropu.


* Nowy system uzyskiwania przedmiotów.


* Nowy system punktowania.


i tak dalej. :)


Opublikowano

  • ranking graczy, gildii,

możliwość wykupienia turbo dropu dla jednego gracza, całej gildii,

sklep z efektami,

generatory kamienia/ obsydianu,

wymiana głów graczy na nagrody,

podręczny stół do tworzenia pod komendą /crafting,

dzienne zadania dla graczy z ciekawymi nagrodami.

Opublikowano

 

­Coś czego nigdzie nie było. ;)

Przykładowo:

 

* Nowy system dropu.

* Nowy system uzyskiwania przedmiotów.

* Nowy system punktowania.

i tak dalej. :)

 

 

THX! Wykorzystam te pomysły ;)

 

Mógłbyś podać więcej przykładów, jak będziesz miał czas? ;p

 

 

 

  • ranking graczy, gildii,
  • możliwość wykupienia turbo dropu dla jednego gracza, całej gildii,
  • sklep z efektami,
  • generatory kamienia/ obsydianu,
  • wymiana głów graczy na nagrody,
  • podręczny stół do tworzenia pod komendą /crafting,
  • dzienne zadania dla graczy z ciekawymi nagrodami.

 

 

Dzięki! Zastanawiam się nad boostem, czyli klikasz na pióro i Cię wyrzuca do góry na kilka kratek. Przyda się takie coś? Chcę tylko jedyny taki boost, żadnych więcej.

Opublikowano

­Przede wszystkim nie może być to przekombinowane. Musi być ciekawy system gildii, ale z lekkimi wymaganiami na założenie jej (zamiast 64 diamentów to 32 etc.). Oprócz tego zostawiłbym normalne zdobywanie minerałów z rud, istnieją inne zabezpieczenia przed x-rayem. Nie dawaj też zbyt dużo uprawnień VIP'owi, żeby nie był to serwer P2Win.

Opublikowano

Według mnie na serwer EasyHc za bardzo sie to nie przyda. Pomyśl jeszcze nad czymś, czego nigdy nie bylo (uprzedzam, ze będzie trudno :/).

 

Moje propozycje to:

* CobbleX

* generatory Stone i Obsidianu

* efekty do kupienia dla gracza i gildii

* strenght 2 off

 

//pisane z Tel ;x

6770714055827651007269.jpeg
Opublikowano

  • System dropu jak na mchc

Nowe gildie nie funnyguilds

Efekty dla gildi

Cobblex

Stoniarki

Punch 2 off

Ranking gildi

Nowy system toolsow nie essentials

Autorskie pluginy

10/20/100/150/200/300/400/500/600/700

Opublikowano

Według mnie:

- Brak skryptów (zbyt duże lagi będą na nich)

- Wyłączone wszystkie potki

- Brak gildii

- Brak dropu z kamienia

- Sojusze np. /sojusz <nick> 

- Anty X-Ray (orebuscator) albo opcja w spigocie ;)

- Brak Pay2Win

- Bossy

26_unnamed.png

Opublikowano

Jak dla mnie to wyłączenie potek i dodanie komendy /efekty gdzie np za złoto możemy kupić szybsze kopanie itd. Dodatkowo wiem z doświadczenia że na easyhc jest dosyć dużo perełek. Gracze mają ich dużo i powinny one zostać włączone, lecz 1 perełke można wyrzucić np co 30 sekund, ponieważ bardzo denerwuje graczy to że klepią kogoś klepią a on nagle cyk 16 perełek i go nie ma :< I jeszcze może brak itemów do kupowania większych dropów itd.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...