Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Złożenie zestawu


fakeitleague

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka moglibyście mi złożyć zestaw do CSGO który musi koniecznie posiadać : LG 24GM77, Razer Goliathus Speed Large, SteelSeries Siberia V2/Razer Kraken Win 8.1
A ma być złożona skrzynka.  Wszystko co potrzebne, ale łącznie ma kosztować MAX 4k. Z tym powyżej włącznie.
Sprzęt dodajcie do tego koszyka http://www.morele.net/inventory/info/NgFi6Y/
Zależy mi na WYDAJNOŚCI w CSGO. Jak najwięcej FPS. Nie patrzcie na wygląd podzespołów. Ma być bezpiecznie o spalenie i dużo fps. Jak wyślecie mi odpowiedź  tym temacie to powiedzcie ile mniej więcej wyciśnie FPS. Z góry bardzo wam dziękuje.
 

Opublikowano

czyli tak naprawdę 2k na kompa bo drugie 2 tysie leci na peryferia ? radze nie kupować teraz win 8 bo niedługo jest premiera 10 monitor hmm w cs go na sprzęcie za 2k może wyciągniesz te 144fps ale w innych grach te 144hz będą zbędne więc też radził bym wybrać jakis tańszy monitor.Wstępnie jesli musi być ten monitor,system... to masz tu zestaw za 2tys

http://www.morele.net/inventory/info/fVFUuP/

ale przemysl to co napisałem wczesniej 

Opublikowano

A do tego te słuchawki są badziewne (wiem co mówię) lepiej Superlux HMC631

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Siemka moglibyście mi złożyć zestaw do CSGO który musi koniecznie posiadać : LG 24GM77, Razer Goliathus Speed Large, SteelSeries Siberia V2/Razer Kraken Win 8.1

A ma być złożona skrzynka.  Wszystko co potrzebne, ale łącznie ma kosztować MAX 4k. Z tym powyżej włącznie.

Sprzęt dodajcie do tego koszyka http://www.morele.net/inventory/info/NgFi6Y/

Zależy mi na WYDAJNOŚCI w CSGO. Jak najwięcej FPS. Nie patrzcie na wygląd podzespołów. Ma być bezpiecznie o spalenie i dużo fps. Jak wyślecie mi odpowiedź  tym temacie to powiedzcie ile mniej więcej wyciśnie FPS. Z góry bardzo wam dziękuje.

 

1.jakbyś zrezygnował z windowsa(pobrałbyś pirata albo wersję testową)miałbyś na jakąś i5 lub dobrą karte 

2.po co ci taki drogi monitor ???? możesz wziąść BenQ gl2250HM 

Pomogłem ?? like

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...