Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego podczas nagrywania LoL'a Actionem na nagraniu widoczna jest czerwona obramówka?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc od niedawna chciałem tak nagrywać sobie lola programem Action , nagrywam w trybie " Gry i Aplikacje " i tu jest problem gdy patrze na nagranie jest Czerwona obramówka i chciałbym sie jej pozbyć Jeśli to nie właściwy dział to sory ;p na dole macie ss daniej sytuacji ;) 

 

 

Pozdrawiam

 

42800979954474819461.jpg


Ok rozwiązałem dosyć szybko ten problem stanowił to Hotkey miałem na F9 a przestawiłem na F10 i wszystko działa Temat do zamknięcia ;p

Opublikowano

 

A więc od niedawna chciałem tak nagrywać sobie lola programem Action , nagrywam w trybie " Gry i Aplikacje " i tu jest problem gdy patrze na nagranie jest Czerwona obramówka i chciałbym sie jej pozbyć Jeśli to nie właściwy dział to sory ;p na dole macie ss daniej sytuacji ;)

 

 

Pozdrawiam

 

42800979954474819461.jpg

Ok rozwiązałem dosyć szybko ten problem stanowił to Hotkey miałem na F9 a przestawiłem na F10 i wszystko działa Temat do zamknięcia ;p

 

Przełącz na pulpit.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...