Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile kosztuje ETS2 na Steamie? Opłaca go się kupować?


i*Nasty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli interesujesz się tego typu sprzętem to jak najbardziej.Na MP dosyć dużo ludzi śmiga, są fajne modyfikacje - lokacje. Wychodzi teraz dodatek Skandynawia no same + ;)

Łutututu!

Opublikowano

Poczekaj może będzie promocja na ets jak wyjdzie ta Skandynawia, bodajże 7 maja ma premiere

WaldzioxD.png



  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Radził bym kupić ETS 2 z płytą np. na cdp.pl.

Masz płytę a jak zapomnisz hasła do steam to już nic nie zrobisz, a tak to chociaż na singleplayer sobie pograsz.

3299714609807431174823.jpeg

Opublikowano

Co ma wspólnego zapomnienie hasła do tematu? Kupujesz klucz na allegro, wpisujesz w steam'ie, ściągasz grę przez niego i grasz ;-)

//Zakaz umieszczanie reflinków w sygnie

SsKoRpIoN

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Polecał bym ci kupić grę pudełkową i podpiąć ją pod STEAM.

Kupując grę pudełkową zaoszczędzisz jakieś 5-10 zł.

qbAFfcA.jpg

Opublikowano

Witam

 

Polecam kupic na allegro , koszt samej gry to koszt ok 20-24 zl Przelew  ( klucz ) w razie uraty konta zglaszasz to do steam'a ( support ) i podajesz im klucz dzieki ktoremu aktywowales ta gre.

 

Pozdrawiam.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja płaciłem 50 zł w Biedro za Złotą Edycje (Going West+podstawowa wersja)

Szukałem na necie taniej ale nie znalazłem

Allegro powiem ci że nigdy nie masz pewności jak kolega wyżej napisał cdp.pl masz pewne :)

"Wystarczy, aby dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje"

Opublikowano

 Na steam czasem jest przecena jak ci się uda to może kupić bardzo tanio (poniżej 20 zł za ETS 2 + Going East) ja tak kupiłem w listopadzie ubiegłego roku. 

 

EEBMRuw.png

 

I po przeliczeniu na PLN zapłaciłem chyba niecałe 19 zł 

Cześć...

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ja w grudniu ( chyba xD ) kupiłem Euro truck simulator 2 chrismst edition (podstawowa gra+going east+high cargo dlc i jakieś paintjoby świąteczne) kosztowało 5.49 (coś kolo tego)

76561198115213832.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jak chcesz, to poczekaj do promocji, pewnie za jakiś czas jakaś będzie. 

No dokładnie ale polecam sam mam i sam gram :) Bardzo dobrze a już wogóle na multiplayer'ze rewelacja! :D

  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...