Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PaySafeCard rozdaje 2000 kodów! - Zgarnij swój kod i doładuj steam!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć! - PaySafeCard organizuje II edycję konkursu, w którym można zgarnąć kodziki o łącznej wartości 10 000 € (ok. 40 000zł).

- Żeby zgarnąć kody wystarczy zagrać w oficjalną grę przeglądarkową firmy PaySafeCard. Jest to już II edycja konkursu zoorganizowanego przez tą firmę i biorąc udział w poprzednich zgarnąłem 2 kody (po 5 euro=20zł) i dlatego chciałbym Wam umożliwić również branie udziału.

 

Nagrałem film, w którym tłumacze co zrobić, by zgarnąć kod - w razie pytań możecie pisać tutaj lub w komentarzach na filmie  :)

LINK: https://youtu.be/9B4xI5qnjZE<

- Wszystkie informację oraz linki zawarte są w opisie filmu.

 

Pozdrawiam, główny-przewodzący kampanii PaySafeCard4Gamers.

 

- Jeżeli post narusza regulamin MPCforum.pl - prosze o jego usunięcie.

SOCIAL-MEDIA:

»YouTube: https://www.youtube.com/xMerghani

Opublikowano

A to ja mam małe pytanie. Bo grałam sobie w grę, aż nagle jakiś głupek zamknął moją fretkę w klatce.. no i trzeba było aktywować e-maila, tylko że mi mail nie doszedł. Pisałam do supportu ale mnie zlali.. 

A no i mail'a mam na bank poprawnego bo próbowałam nawet przed zalogowaniem się do gry zmienić hasło i przyszedł od razu.. co robić @1361622928-U485574.pngMerghani? :P 

Opublikowano

Mam to samo, mail mi nie chce przyjść.

Gdzie tych voucherów do gry szukac Szukam po stronie i nic nie ma, jak to wygląda :(

jbzoKz9.png

Opublikowano

Mam to samo, mial mi nie chce przyjść.

Gdzie tych voucherów do gry szukac Szukam po stronie i nic nie ma, jak to wygląda :(

Jak masz stronę to są to takie małe ''rachuneczki'' i klikaj na nie po prostu. :)

 

 

VqB86Lf.png

 

Opublikowano

O co chodzi z tym zbieraniem kwasu xD? Da się cofnąć i ponownie rozdać te pkt postaci? Jest losowanie, jest to top 100 i jeszcze coś?

Opublikowano

Nie mogę uwolnić tej fretki, bo na e-mail nic nie przyszło...

Czekam od wczoraj i nic.

Rozwiązał ktoś ten problem? 

 Ghost1225.gif                               

                 

 Pomogłem? To cud! Daj lajka, by uczcić to niecodzienne wydarzenie.

ale papieża to ty szanuj

Opublikowano

no i o co w tej grze chodzi? 

nie ważne czy wygrywasz, czy przegrywasz - dostajesz zawsze punkty...

Pewnie same boty w to klepią bez namysłu

Opublikowano

Kodzik od wczoraj wygrany na 200zl :P już aktywowałam do World of tanks :P

Niemożliwe wygrać wszystkie walki. To jest loteria

Opublikowano

Jak te vouchery sie znajduje? ;-;

 

Jak masz stronę to są to takie małe ''rachuneczki'' i klikaj na nie po prostu. :)

 

 

VqB86Lf.png

 

 

Tak się znajduje, wystarczyło spojrzeć wyżej.

 Ghost1225.gif                               

                 

 Pomogłem? To cud! Daj lajka, by uczcić to niecodzienne wydarzenie.

ale papieża to ty szanuj

Opublikowano

Maile często przychodzą do folderu OFERTY na e-mail :) - Sprawdźcie folder Oferty - każdy mail ma taką funkcję folderów; gmail, o2, wp. etc :)

Tylko ja właśnie nie mam folderu oferty (interia). Co zrobić? :P 

Opublikowano

o co chodzi z voucherami?

Jak klikniesz, że chcesz zdobyć go to przenosi Cię na stronę, musisz na niej znaleźć voucher i kliknąć na niego tak jak tutaj: 

 

 

VqB86Lf.png

 

Opublikowano

Czemu nie mogę atakować jak mam walkę to gdy klikam na wroga nic się nie dzieje na tą żółtą miksturkę klikam i też nic się nie dzieje

Opublikowano

up musisz odświeżyć stronę.

 

 

Co sądzicie o multi kontach? Połapią się?

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

up musisz odświeżyć stronę.

 

 

Co sądzicie o multi kontach? Połapią się?

To chyba ma być sprawdzane a potem te osoby będą wykluczone z zabawy. Więc nie radzę. :p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...