Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Bóg] Postać na mida(mag do tyrania przeciwników)


ChEeFo2000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie. Piszcie jakie postacie wybieracie na mida aby tyrać przeciwników niczym Odin, który doskakuje do Nox!

 

A tak serio. To chcę sobie kupić jakiegoś maga i nie wiem kogo.

 

Więc do dzieła!

Deadboy

Opublikowano

He bo to już bardziej solo laner jest chyba najbardziej papierowy ze wszystkich magów teraz już popularny nie jest. Jest dobry 1• full CD= ponad600 dmg co sekunde albo dwie to jest moc

 

 

Opublikowano

­HeBo według mnie jest bardzo dobry ale czy na mida sie nadaje to nie jestem przekonany. Myślę, że Posejdon się sprawdzi.  

logo.png­

Opublikowano

Ja Ci polecam Scylle na mida, trudne do opanowania ultimate (trzeba umieć trafić) ale zadaje ogromne obrażenia!

Najlepsza postać na środkową linię :)

  

Opublikowano

Zastanawiam się nad, He Bo, Poseidon lub Belloną.

Ja brałabym Poseidona. Ma świetnego ulta, który bardzo często boli. Nie ma nic gorszego niż nafeedowany Poseidon, uwierz. Trójka jest mega wkurzająca no i ogólnie postać jest mocna. :D

Opublikowano

nie ma najlepszej postaci na mida, bo każdą da sie kontrować.

bellone jak chcesz to kup ale nie graj nią mida

 

poseidon bedzie dobry

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...