Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

AutoHotKey. Można zrobić coś jak 5 krotne kliknięcie?


Kaszke.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest możliwość zrobienia pod jakiś klaiwsz najlepiej mouse 4/5 kilkukrotne kliknięcie tak ok. 5 razy. Przydałoby mi sie to do pistoletówek z Tec-9.

Ty daj to na tuby, niech bas będzie gruby, Ku pamięci, (kurwa) o ksywkach i miejscach, Bo większość z nich szuka dzisiaj mieszkań,
Szuka mieszkań w Gorzowie, szuka mieszkań Poznaniu, Pod Madrytem, w Londynie, na Cyprze, Kabul,
Berlin, Warszawa, Paryż czy Dakar, Bo pieniądze są językiem wszechświata.

Opublikowano

Fap5

Ty daj to na tuby, niech bas będzie gruby, Ku pamięci, (kurwa) o ksywkach i miejscach, Bo większość z nich szuka dzisiaj mieszkań,
Szuka mieszkań w Gorzowie, szuka mieszkań Poznaniu, Pod Madrytem, w Londynie, na Cyprze, Kabul,
Berlin, Warszawa, Paryż czy Dakar, Bo pieniądze są językiem wszechświata.

Opublikowano

Faper

Ty daj to na tuby, niech bas będzie gruby, Ku pamięci, (kurwa) o ksywkach i miejscach, Bo większość z nich szuka dzisiaj mieszkań,
Szuka mieszkań w Gorzowie, szuka mieszkań Poznaniu, Pod Madrytem, w Londynie, na Cyprze, Kabul,
Berlin, Warszawa, Paryż czy Dakar, Bo pieniądze są językiem wszechświata.

Opublikowano

Skompiluj sobie ten skrypt i starczy ze bedziesz trzymal lpm i samo strzela.

F6=on/off

#NoEnv
#SingleInstance force
SendMode Input

ScriptActive = 1

FixAmount = 0.00000000000000000001


RecoilFix(amount)
{
DllCall("mouse_event",uint,1,int,x,int,amount,uint ,0,int,0)
}


IfWinActive, Call of Duty 4
{
~Lbutton::
If ScriptActive = 1
{
RecoilFix(FixAmount)
Loop
{
GetKeyState, state, Lbutton, P
if state=U
break
Sendinput {Click down}
Sleep 35
Sendinput {Click up}
Sleep 35
RecoilFix(FixAmount)
}
}
return


;Pauses AutoHotKey Script.

~F6::
If ScriptActive = 1
{
ScriptActive = 0
SoundBeep, 400, 400
}
else if ScriptActive = 0
{
ScriptActive = 1
SoundBeep, 1000, 100
SoundBeep, 1000, 100
}
return


~NumpadAdd::
++FixAmount
SoundBeep, 700, 100
SoundBeep, 700, 100
clipboard = %FixAmount%
return


~NumpadSub::
--FixAmount
SoundBeep, 700, 100
clipboard = %FixAmount%
return

~NumpadDiv::
FixAmount-=0.1
SoundBeep, 600, 100
clipboard = %FixAmount%
return

~NumpadMult::
FixAmount+=0.1
SoundBeep, 600, 100
SoundBeep, 600, 100
clipboard = %FixAmount%
return
}

;M9 = FixAmount 1
;G3 = FixAmount 0.700000

 

cover.png?dl=0

Opublikowano

@Kubanek_kuba Thx potem wypróbuje (ADMIN NIE ZAMYKAJ W RAZIE W) Jak będzie działać masz moje 10 lajków

Ty daj to na tuby, niech bas będzie gruby, Ku pamięci, (kurwa) o ksywkach i miejscach, Bo większość z nich szuka dzisiaj mieszkań,
Szuka mieszkań w Gorzowie, szuka mieszkań Poznaniu, Pod Madrytem, w Londynie, na Cyprze, Kabul,
Berlin, Warszawa, Paryż czy Dakar, Bo pieniądze są językiem wszechświata.

Opublikowano

Skompiluj sobie ten skrypt i starczy ze bedziesz trzymal lpm i samo strzela.

F6=on/off

#NoEnv

#SingleInstance force

SendMode Input

 

ScriptActive = 1

 

FixAmount = 0.00000000000000000001

 

 

RecoilFix(amount)

{

DllCall("mouse_event",uint,1,int,x,int,amount,uint ,0,int,0)

}

 

 

IfWinActive, Call of Duty 4

{

~Lbutton::

If ScriptActive = 1

{

RecoilFix(FixAmount)

Loop

{

GetKeyState, state, Lbutton, P

if state=U

break

Sendinput {Click down}

Sleep 35

Sendinput {Click up}

Sleep 35

RecoilFix(FixAmount)

}

}

return

 

 

;Pauses AutoHotKey Script.

 

~F6::

If ScriptActive = 1

{

ScriptActive = 0

SoundBeep, 400, 400

}

else if ScriptActive = 0

{

ScriptActive = 1

SoundBeep, 1000, 100

SoundBeep, 1000, 100

}

return

 

 

~NumpadAdd::

++FixAmount

SoundBeep, 700, 100

SoundBeep, 700, 100

clipboard = %FixAmount%

return

 

 

~NumpadSub::

--FixAmount

SoundBeep, 700, 100

clipboard = %FixAmount%

return

 

~NumpadDiv::

FixAmount-=0.1

SoundBeep, 600, 100

clipboard = %FixAmount%

return

 

~NumpadMult::

FixAmount+=0.1

SoundBeep, 600, 100

SoundBeep, 600, 100

clipboard = %FixAmount%

return

}

 

;M9 = FixAmount 1

;G3 = FixAmount 0.700000

 

Nie działa. Odpalam i klika mi ciagle ale w csgo nie działa.

Ty daj to na tuby, niech bas będzie gruby, Ku pamięci, (kurwa) o ksywkach i miejscach, Bo większość z nich szuka dzisiaj mieszkań,
Szuka mieszkań w Gorzowie, szuka mieszkań Poznaniu, Pod Madrytem, w Londynie, na Cyprze, Kabul,
Berlin, Warszawa, Paryż czy Dakar, Bo pieniądze są językiem wszechświata.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...