Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Łotrzyk pod PVP ! Zna się ktoś?


TraV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !


Wczoraj zacząłem moją przygodę z Neverwinter Online :)


 


Wybrałem klasę Łotrzyk, lecz chciałem ją zrobić dobrą więc poczytałem troszkę o grze podczas pobierania.


Wbiłem tam jakiś lvl i wbiłem pkt. w Moc, Osiągnięcia i Atrybuty ;( I teraz zastanawiam się :D


 


Czy bardzo zepsułem mojego łotrzyka???


 


Zrobiłem pare ss-ów więc jak coś piszcie co jest źle i dlaczego i na co wymienić i też dlaczego :)


Wiem że troszkę wymagam bo większość chce nabijać posty tylko a ja tu żeby uzasadniać swoje odp. masakra xD


No ale niestety chcę zrobić wykokszoną postać pod PvP.


 


Oto ona i jej (chyba) zepsute staty :P


 


 


Na początek postać :)


Wybrałem Niziołka gdyż wyczytałem że się najlepiej nadaje na Łotrzyka.


Widać zarówno na zdjęciu moje eq ale chyba dobre jak na mój lvl bo ładnie moby padają ;p Tylko nie te na Arenie xD


 


53217198645814613975.jpg


 


A  to najważniejsze :D Moje moce bitewne , co sądzicie?


 


34125355985262253572.jpg


 


 


Atrybuty 


 


22776572746607674070.jpg


 


 


Oraz chyba najbardziej źle zainwestowane pkt. w Osiągnięcia :D


 


09080901825850868230.jpg


 


 


To chyba wszystko ;) PRoszę wiec o info co za co wymienić i co od czego lepsze i jakie skile na Pvp używać :)


 


O i jeszcze proszę o napisanie jak wbijać umki na większym lvl :P Bo na tym nie pozostanę :)


 


Ewentualnie jak będzie strasznie źle to zrobie od nowa postać :D


49426861943183063669.jpg

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...