Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jedno eq na wszystkie klasy [Karphatos]


Temperaturek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panów i panie  :) 

 

Podczas reaktywacji projektu wpadłem na dosyć ciekawy pomysł, na pewno już ktoś na to wpadł ale tu nie o to chodzi.

Chodzi mi tutaj o wasza opinie.

 

Może opisze trochę o co kaman...

 

A więc Ci którzy już słyszeli o projekcie Karphatos, typowy serwer PvP (Jak by coś więcej info w O mnie).

Mnie zawsze denerwowało a bardziej wkurw... że zawsze potrzebne były 2 sety przez szamana.

 

Plan był taki aby skasować kd na szamana oraz abs na dzwony/wachlarze.

Natomiast dodać w 6/7 bonie zastępcze.

 

Przykład na podstawie broni,

Wezmę na przykład perfa dla sury bm,

Int 12

Zreka 12

Luda 10

Szybkość zaklęcia 20

Krytyk 10

*Silny na szamana 35%

- Puste lub np. 5 do statystyki??

KD Woja 35%

KD Ninjy 35%

KD Sury 35%

 

Teraz przykład perf stalki,

Max hp 2k

Odp. na miecze 15

Odp. na 2reke 15

Odp. strzaly

Odp. sztylety

*Odp. na dzwony

*Odp. na wachlarze

 

Oczywiście takowe bony wchodziły by tylko w zbroji, naszyjniku, kolcach oraz buty.

Co by dało abs 60% na wszystko, czyli dość zmiany eq  :) 

 

Co sądzą metińczyki o takim rozwiązaniu?  <3 

Zapraszam do ankiety.

Co do 7 bonu w broni proszę o propozycje w komentarzach.

 

 

Praktycznie po przemyśleniu postanowiłem jednak zostawić jak jest.
Nie przemyślałem jak będzie wyglądać taka wojna z abs na wszystkich, praktycznie będzie za ciężko.

Jednak 6/7 zostanie całkiem usunięty  :)

 

/close­

 

@Hejt on - kocham fubu  <3 

­

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

­Durny pomysł jak dla mnie, ja tam wole mieć kilka EQ i się bawić dobrze, niż mieć jedno eq i dawać sobie rade z każdym, zero wysiłku i zero satysfakcji z gry.

Opublikowano

­Durny pomysł jak dla mnie, ja tam wole mieć kilka EQ i się bawić dobrze, niż mieć jedno eq i dawać sobie rade z każdym, zero wysiłku i zero satysfakcji z gry.

 

Ale na typowy serwer pvp, mowa tutaj o wojnach oraz turniejach grupowych  :) 

Są plusy i minusy a w tym wypadku plusy chyba bardziej korzystne.

­

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

bezsens, każdy ustawi bs'a, każdy zrobi to samo eq i pvp/wojny będą polegały na tym komu pierwszemu siądzie kryt, albo kto więcej w isa wyjebał.

Ebmy5Hc.png

Opublikowano

bezsens, każdy ustawi bs'a, każdy zrobi to samo eq i pvp/wojny będą polegały na tym komu pierwszemu siądzie kryt, albo kto więcej w isa wyjebał.

 

Muszę cię zadziwić lecz na serwerze 0 is  :) 

I tak każdy ma identyczne eq pomijając szamana, więc to po prostu czyste ułatwienie  ;) 

­

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Muszę cię zadziwić lecz na serwerze 0 is  :) 

I tak każdy ma identyczne eq pomijając szamana, więc to po prostu czyste ułatwienie  ;) 

­

etam, nie kombinuj z tym eq i niech będą tylko 5bony, bez 6/7 żadnych ew. na staty/kryta/hp, nic więcej. :)

Ebmy5Hc.png

Opublikowano

Praktycznie po przemyśleniu postanowiłem jednak zostawić jak jest.

Nie przemyślałem jak będzie wyglądać taka wojna z abs na wszystkich, praktycznie będzie za ciężko.

 

Jednak 6/7 zostanie całkiem usunięty  :) 

 

/close­

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...