Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sprzet


dodu1223

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

 

Zamierzam modernizowac kompa ale niestety trzeba wymienic prakycznie wszystko :D.

To moj nowy:

ntel Pentium 3.0 Ghz 3220

R7 240 1gb DDR5

4 gb ram

Win 7

 

 

1. Czy jesli mam dysk stary od komputera to moge go wlozyc z tym sprzetem do nowego ? Polaczenie SATA (to nowsze)

 

2.Czy taki zestaw komputerowy bedzie pasowal pod dzisiejsze gry, wiem ze nie pojda gry z np i5 /7 ale zeby miec minimum do niektorych gier. Np cs go lol dota 2 the forest gta 5(podobno na tym sprzecie na minim pojdzie :))

Mozecie podac jakies popularne teraz gry co mi bede chodzic na tym kompie :)

 

Daje like

Opublikowano

Nie opłaca się rozbudowywać tego sprzętu, bo i tak wszystko musisz kupić nowe. Dobrego komputer złożysz za 2500zł

1. Dysk musi być czysty bo inaczej możesz mieć problemy z uruchomieniem na nowym komputerze, zrób format dysku tak aby pozbyć się starych sterowników  itp...

The forest, GTA V w te gry nie pograsz, na minimalnych zagrasz w lola, dota 2, cs go

Opublikowano

Wiem ze sie nie oplaca lepiej kupic nowy ale nie mam srodkow ze tak powiem :)

 

1. Wiem ze dysk musi byc czysty

 

the forest pojdzie mi

gta v na min bo patrzylem

 

Czekam dalsze odp

Opublikowano

1. Tak

2. Nie

 

Jak chcesz żebyśmy pomogli ci w wyborze części to po:
1 - podaj pełną specyfikację razem z modelem płyty głównej i zasilaczem

2 - podaj maksymalny budżet i czy części mogą być używane

 

@Gruby1230

Sprzęt ma bardzo duży potencjał do rozbudowy. Podstawka 1150 (no chyba, że ten w pół dziurawy model procesora okaże się innym niż zakładam).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...