Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z GTA V - Przycina się, PC pełnia wymagania na luzie


Admax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam taki problem z GTA V

Mój komp spełnia minimalne wymagania, a nawet jest ponad normę.

 

System operacyjny: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2
 
Procesor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
 
Pamięć: 4GB
 
Karta graficzna: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
 
Karta dźwiękowa: 100% DirectX 10 compatible
 
Mój sprzęt:
System operacyjny windows 7 64 bitowy
Procesor AMD 4x 3,00
Karta graficzna GeForce GTX 650 
4 GB ram Kingston
 
Jak jadę wolno to się często przycina a jak na pełny gaz to już po prostu jest masakra. Macie jakieś pomysły co z tym zrobić? Z góry dziękuję za pomoc.

Nie moc silnika, lecz Technika robi z ciebie zawodnika

 

sygnaturkaa.jpg

Opublikowano

masz wszystko na najniższe? bo twój sprzęt ledwo spełnia te minimalne

wyłącz wszystkie programy przed graniem w GTA V, bo być może ramu brakuje

Tak, wszystko jest na najniższe.

Nie moc silnika, lecz Technika robi z ciebie zawodnika

 

sygnaturkaa.jpg

Opublikowano

Tak jak napisał kolega wyżej - 4 GB to zdecydowanie mało RAM'u jak na GTA V.
Musisz na 100% wyłączyć TXAA/MSAA oraz obniżyć jakość cieni.

I jest to jak najbardziej normalne - bo twój HDD jak i RAM zapewne nie wyrabia z ładowaniem gry.
Na ten przykład gdy ja gram na Ultra ustawieniach etc. i również bardzo szybko przemieszczam się po mieście, to także mam jakieś tam spadki FPS :)

5gubmKI.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...