Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zobacz I Napisz Mniej Wiecej A Masz +/- :D


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Mam ninje DaGGer.i chce mniej wiecej wiedziec w weszej opinji ile walne z zasadzki i szybkiego. Oto eq i bony:

 

W 6/7 bonie mam 80% na wojownika

KD- 80% na wojownika

40% Krytyka

20% na przeszywka

55% na ludzi

 

Bezduchy+9 :)

 

SKile:

 

Krycie P (+62%)

Zasadzka P

Szybki P

 

Ile mniej wiecej myslicie ze wejdzie :) ?

 

Jak juz będzie pare odpowiedzi napisze ile weszlo :P

Opublikowano

sprawdziłem ale dokladnie nie powiem :P potem dopiero

 

zasadzka:

Bez krytyka : 10-25k

z.: x2 ^^

 

szybki

bez krytyka: 10-19k

 

 

Najlepsze DMG' ma chmurka

 

20/25k bez krytyka

40-45 z krytykiem :P

 

dziwne troche

Opublikowano

Prawda, chmurka najlepszy skill na dmg + skill, który łatwo zbugować na 2x dmg ; ))

Server: FKyt2

Profesja: Wojowniczka Mental

Level: 97

OFF - konto oddane ; ))

 

abfe606cd7930148.jpg

 

Server: MFyt2

Profesja: Szamanka Smok

Level: 120

OFF

Opublikowano

typowi chodzilo o to ze jak sie ma 100% czy iles w chmurze na otrucie, to jak sie jebnie z chmury to jest zwykly dmg + dmg z trucia... i to ten niby wasz bug=.=

xxx

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...