Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zdobywać punkty wyższego tieru - poradnik


BarMon_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eSPQap.png


 


Wyższy tier daje nam dostęp do lepszych przedmiotów (Bloki, broń, skrzydła itd.) Im lepszych przedmiotów używamy tym więszy jest tier naszego pojazdu (Standardowymi blokami nie zwiększymy tieru, ponieważ przekroczymy CPU).


 


 


7zlWbV.png


 


Aby uzyskać wyższy tier musimy grać i zdobywać punkty z aktualnego tieru, za które kupimy ulepszenia z drzewka (Poniżej w spoilerze). Gdy mamy już sporo punktów możemy wybrać się na zakupy (Na początek najlepiej kupywać broń i bloki). Nie wystarczy kupić, trzeba również je zamontować na nasz pojazd! Nowe przedmioty dodają więcej do paska tieru, a zabierają tyle samo CPU, więc gdy dojdziemy do tieru 2 dostajemy punkty z tego właśnie tieru podczas gry, za które kupimy przedmioty za pkt. tieru 2. itd.


 


r8fsbr.jpg


 


 


Mam nadzieje, że dla początkujących się przyda


x

Opublikowano

Ja przepraszam, ale muszę zwrócić uwagę: "zamątować" to niepoprawna forma tego słowa.

Poza tym poradnik jest merytorycznie jak najbadziej aktualny.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...