Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ban za używanie L# (Dzisiaj)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Riot gdyby nie byl pewny nie dał by bana,ban na 14 dni jest za ZOOMHACK,byc moze nie uzywałes ale miałes zaznaczony,być moze uzyłeś tylko raz kiedys tam i tyle wystarczyło.Zoomhack jest niebiezpieczny w tym momencie, juz od dluzszego czasu.L# staf stara sie opracowac nowy bezpieczny zoomhack.Nikt nikogo nie "patroluje" po powrocie.Jeszcze nie ma startu Joduska "paid" bedzie platny od aktualizacji 5.8.

Ziomek, przeczytaj cały temat a potem coś napisz... Bany są za podmiane plików, zoomhack działa na zasadzie podmiany plików czyli ich modyfikacji, riot najpierw banuje na 2 tygodnie, potem ma się permbana jeśli użyje się tego 2-gi raz.

Opublikowano

Ziomek, przeczytaj cały temat a potem coś napisz... Bany są za podmiane plików, zoomhack działa na zasadzie podmiany plików czyli ich modyfikacji, riot najpierw banuje na 2 tygodnie, potem ma się permbana jeśli użyje się tego 2-gi raz.

Zoomhack nie podmienia plików.

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Opublikowano

AutoSharpporting, AIM, xSalice, Evade, Tracker, Oracle, Marksman, MAC, HiImGosu = 0 banów :P

Na 90% to był LIB z premade solo q 5x, albo zoomhack ^^.

K2yjCFw.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...